Бабканадвоесказала• 20 января 2021
У вас у кабінеті платника податків
Відображається нарпховане і сплачене ЄСВ???
В мене тільки переплата на 01.01 і все
Скромняшка• 20 января 2021
Вчора увечері в мене не було ні того ні іншого.(( Сьогодні ще не дивилася, вже нервів не вистачає. Син сплатив 12.01, то в нього вже зарахували кошти. Я теж платила в той же день- тиша і нулі
. Обидва Київська область і рахунок отримувача один і той же.
Бабканадвоесказала
• 20 января 2021
Ответ дляАноним Первый
счета менялись вроде?
Так, мінялись
Я платила в кабінеті
Бабканадвоесказала
• 20 января 2021
Ответ дляСпасу мир
Я оплатила на новые реквизиты еще 6 января, до сих пор не вижу 🙈
А нарахування є?
Умный хвост• 20 января 2021
то же самое, еще ничего не списывали. Они со своими обновлениями счетов наверное тормозят