Мишка-шалунишка• 20 января 2021
Посоветуйте фильм про выживание
Например, как люди заблудились в лесу/лезут на гору/спасаются после катастрофы или землетрясения
"Выживший" не предлагать))
младокошкина• 20 января 2021
Ответ дляПродавец овец
На глубине 6 футов.на реальных событиях
супер фильм...
«Потерянный в снегах». Дуже крутий, недооцінений фільм.
Я по своїй волі важкі, глибокі фільми не дивлюсь. Підбираю собі комедії і мелодрами, нема бажання грузитись, хочеться навпаки легкості та краси. Тому, переглядати його вкотре бажання нема. Але, якщо у Вас, автор, є потяг до подібного жанру, не пошкодуєте.
Ответ для vihola
от у мене такі враження про Санктум... бррр
Бюст Березуцкого• 20 января 2021
Вьімогательство( о семье , которая отправилась в путешествие , через поломку катера семья застряла на острове. .....)
Ответ для vihola
Ну цей не дуже страшний, більш філософський, глибокий. Але я не люблю останнім часом дивитись таке аби плакати, переживати)
Один з фільмів, що мене вразив є ’Леді’(не триллер, трошки виживання, військовий конфлікт і т.д ), епічна історія про жінку, завдяки якій в Бірмі (сучасна М´янма) з´явилася демократія. от таких жінок мало, у світі. Довго думала чому автори назвали фільм так, але з часом дійшло.
Була вражена особистістю цієї леді Аун Сан Су Чжі, а потім, будучи на відпочинку, в музеї Брайтона я бачила її особистий народний костюм, мої враження були незабутніми, фільм на екрані - а тут реально речі людини, яка має великий вплив у світі.
Аленький носочек• 20 января 2021
Мне очень понравился Хроники хищных городов.Очень зрелищный,классные актёры.Постапокалипсис.
Ответ дляok1904
Дякую, цікво)
Сиренькая• 21 января 2021
Ответ дляПродавец овец
На глубине 6 футов.на реальных событиях
+++вчера только смотрела.