Мишка-шалунишка• 20 января 2021

Посоветуйте фильм про выживание

Например, как люди заблудились в лесу/лезут на гору/спасаются после катастрофы или землетрясения

"Выживший" не предлагать))
Гербария• 20 января 2021
Санктум

галлея• 20 января 2021
касаясь пустоты... на реальных событиях
младокошкина• 20 января 2021
Ответ дляПродавец овец
На глубине 6 футов.на реальных событиях
супер фильм...
vihola• 20 января 2021
«Потерянный в снегах». Дуже крутий, недооцінений фільм.
Я по своїй волі важкі, глибокі фільми не дивлюсь. Підбираю собі комедії і мелодрами, нема бажання грузитись, хочеться навпаки легкості та краси. Тому, переглядати його вкотре бажання нема. Але, якщо у Вас, автор, є потяг до подібного жанру, не пошкодуєте.
Гербария• 20 января 2021
Ледяной капкан 2020г на реальных событиях
ok1904• 20 января 2021
Санктум
Гербария• 20 января 2021
Глубокое погружение
Гербария• 20 января 2021
Отмель
ok1904• 20 января 2021
и о кругосветках ’Гонка века’ и ’во власти стихии’, оба на реальных событиях

ok1904• 20 января 2021
Ответ для vihola
от у мене такі враження про Санктум... бррр
Великий сатирик• 20 января 2021
Эверест, Апокалипсис, Жизнь Пи, В поисках золота.
vihola• 20 января 2021
Ответ дляok1904
Ну цей не дуже страшний, більш філософський, глибокий. Але я не люблю останнім часом дивитись таке аби плакати, переживати)
vihola• 20 января 2021
З дітьми якось дивились «выжить в Арктике», сподобався всім.
Sibuna• 20 января 2021
Чудо в Андах
Бюст Березуцкого• 20 января 2021
Вьімогательство( о семье , которая отправилась в путешествие , через поломку катера семья застряла на острове. .....)
ok1904• 20 января 2021
Ответ для vihola
Один з фільмів, що мене вразив є ’Леді’(не триллер, трошки виживання, військовий конфлікт і т.д ), епічна історія про жінку, завдяки якій в Бірмі (сучасна М´янма) з´явилася демократія. от таких жінок мало, у світі. Довго думала чому автори назвали фільм так, але з часом дійшло.

Була вражена особистістю цієї леді Аун Сан Су Чжі, а потім, будучи на відпочинку, в музеї Брайтона я бачила її особистий народний костюм, мої враження були незабутніми, фільм на екрані - а тут реально речі людини, яка має великий вплив у світі.
Аленький носочек• 20 января 2021
Мне очень понравился Хроники хищных городов.Очень зрелищный,классные актёры.Постапокалипсис.
vihola• 20 января 2021
Ответ дляok1904

Дякую, цікво)
ok1904• 20 января 2021
Ответ для vihola
Дякую, цікво)
жодна історія жінки- легенди на політ.арені мене так не ’торкнула’, як ця Аун Сан Су Чжі

После шести ни-ни• 20 января 2021
На грани. Вертикальный предел
Гербария• 20 января 2021
Дитя робота
Сиренькая• 21 января 2021
Ответ дляПродавец овец
На глубине 6 футов.на реальных событиях
+++вчера только смотрела.