Патриоточка• 22 января 2021
Девочки будьте осторожны.это мошенники.
Присылают такое сообщение"пожертва в розмірі 235 000 євро. І я роблю це тому, що мій духовний батько порадив мені, що я маю більше надії знати дату закінчення мого існування на цій землі. дуже вірно, що я християнин, але
Наука є більш розвиненою. Тепер я хочу, щоб ви розповіли мені кілька речей про себе: чим ви займаєтесь у житті, своїм економічним становищем, своєю релігією та, якщо можливо, своєю приватністю, лише для того, щоб переконатися, що мій подарунок використовується належним чином. Я думаю, що ти правильна людина, якій Бог мене наказав, я готовий запропонувати вам 235 000 євро безкоштовно",а потом запрашивают паспортные данные и номер банковского счета
Стопясят раз обсуждала• 22 января 2021
А что есть те,кто поведётся на такое?это уже совсем лохом нужно быть
Патриоточка
• 22 января 2021
Прізвище:
Ім´я:
Країна:
Місто:
Поштовий індекс:
Підхід:
Телефон:
Тому переказ буде авторизований на вашому банківському рахунку
залиште мені таку банківську інформацію:
Номер рахунку:
IBAN:
УЗБЕРЕЖЖЯ:
Документи, що подаються:
Посвідчення особи (посвідчення особи або страхової картки або ліцензії чи іншого документа, що підтверджує вашу особу.
Потом пишут вот это нотариус их типо
Ім´я:
Країна:
Місто:
Поштовий індекс:
Підхід:
Телефон:
Номер рахунку:
IBAN:
УЗБЕРЕЖЖЯ:
Документи, що подаються:
Потом пишут вот это нотариус их типо
Патриоточка
• 22 января 2021
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ну естественно развод
А можно подумать иначе?
Мало ли.кто не хочет 200 тысяч евро?но так в жизни не бывает)
Я инженер, меряю от 1• 22 января 2021
Ответ дляПатриоточка
Все хотят, но бредовость этого предложения как бы очевидна.
Патриоточка
• 22 января 2021
Ответ дляЛуковая
А у кого,, под подушкой,, такая сумма есть? Не у каждого в наших грн есть
У меня под подушкой разве что крошки хлеба)мне он уже зарплату не дают 3 месяца,кредитов понабиралась из за ’такой работы’.да и ничего не докажу не официально же работаю
Бегущаяпо• 22 января 2021
старе як світ. часто на СЗ можна потрапити на англ.капітана дальнього плавання чи американського офіцера-авіатора, якому треба домопогти і отримати 1 млн.дол, бо корабель потрапив в халепу і т.д.
Я инженер, меряю от 1• 22 января 2021
Ответ дляПатриоточка
Прізвище:
Ім´я:
Країна:
Місто:
Поштовий індекс:
Підхід:
Телефон:
Номер рахунку:
IBAN:
УЗБЕРЕЖЖЯ:
Документи, що подаються:
Потом пишут вот это нотариус их типо
Ім´я:
Країна:
Місто:
Поштовий індекс:
Підхід:
Телефон:
Номер рахунку:
IBAN:
УЗБЕРЕЖЖЯ:
Документи, що подаються:
Потом пишут вот это нотариус их типо
Нигерийский развод vol.2: пожертвование вместо наследства
Оспидя, автор, ну вы будто сегодня с Сириуса прилетели
Бегущаяпо• 22 января 2021
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
ага.
Тумба-юмба• 22 января 2021
А в чем нужна осторожность? Это ж уже совсем нужно быть, мягко выражаясь, не в своём уме
Патриоточка
• 22 января 2021
Ответ дляТумба-юмба
У меня подруга так ’свихнулась’,рассказывала совсем недавно.она свято верит,что ей подселенцы деньги приносят,ибо недавно каким то чудом у нее на столе оказалась 1000 гривен.мол’я у духов спрашивала они лям принесут по любому,я поделюсь подруга’.вот жду не дождусь)когда ее ’тараканы’уже принесут миллионы)
Я инженер, меряю от 1• 22 января 2021
Ответ дляПатриоточка
А из кошелька у нее 1000 грн не пропадало в то же время примерно, она не жаловалась?
Патриоточка
• 22 января 2021
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Царевна Лягушка• 22 января 2021
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
а мне на почту писали, сам директор международного банка! писал что меня ждет перевод в 55 миллионов, токо имя у него было уж больно африканское