На паровозе• сегодня в 09:00
Лучшие книги для поднятия настроения
Нужен список книг, которые точно поднимут настроение. Есть такие?
барабанщица• сегодня в 09:08
Можу дати список літератури для учнів 8 класу.
Настрій гарантовано. Тільки який,то питання
ФФФФристайла• сегодня в 09:10
’Один день міс Петигрю’
’Сторічний чоловік, який виліз у вікно і зник’
’Чарівне масове ссмогубство’
Айпишница• сегодня в 09:44
Когда мне фигово, если есть возможность, я перечитываю серию о сэре Максе от макса фрая
Кондуктор троллейбуса• сегодня в 10:08
Книги Джеймса Хэрриота.
Серия Александера Макколл--Смита про детективное агентство.
Серия Риз Боуэн про Джорджиану Рэннокс.
ЧорноброваЯ• сегодня в 12:12
Спитайте Мієчку Євгенії Кузнєцової, Саме час знову запалити зірки Віржіні Грімальді. Це якщо Ви любите книги про людей, почуття, життєві ситуації. Мені ще дуже Марк Леві подобається Перший день. Перша ніч. Та інші. Джоджо Мойес. У Мирослава Дочинця невеличкі оповідання про людей, про вічне, як притчі, дуже надихає.
А взагалі, щоб щось порадити, треба знати який жанр Ви любите, знаю людей яким настрій жахи піднімають, або фентезі чи детективи.
ЧорноброваЯ• сегодня в 12:14
Ответ длябарабанщица
Впевнена, що цікаві, позитивні книги в цьому списку також є. Останні роки шкільна програма змінюється в кращу сторону. Багато цікавих книг додали.