Я_и_моя_собака• 22 января 2021
Порекомендуйте вітамінні добавки з залізом для дитини 7 років
Що краще взяти для дитини 7 р? По аналізах дещо знижений гемоглобін та інші показники еритроцитів, не суттєво, але лікар порадила пропити курс вітамінів із вмістом заліза, сказала що в препаратах заліза типу мальтоферу нема потреби наразі.
Харчування скоригуємо, питання саме про якісь харчові добавки та вітаміни, можна з iHerb ;)
Я_и_моя_собака
• 22 января 2021
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Что врач вам советует? Айхреб точно не брать
Скоригувати харчування (дитина взагалі не їсть риби, дуже мало м’яса), каже прихована анемія легкого ступеня, і бажано якісь добавки з залізом пропити.
Я_и_моя_собака
• 22 января 2021
Ответ дляМафиозная
Animal parad gold. Но там не много железа.
Дякую, подивлюся
Пончик Солнечный• 22 января 2021
Я пью Сорбифер дурулес, не знаю можно ли детям, почитайте. Но препарат хороший
Ду да ду да ду• 22 января 2021
Вот очень хороший комплекс, железа 18 мг плюс много других витаминов.
Я_и_моя_собака
• 22 января 2021
Ответ дляДу да ду да ду
Дякую 😍