Бауди на ауди• 28 января 2021
Яку школу вибрати у Віті Поштовій? Хелп?
Живемо у Віті, в цьому році дочці в перший клас. Порадьте хороші державні школи поряд, якщо можна вчителя, який набиратиме перші класи. Допоможіть, плізз? Жто диве тут, куди Ваші діти ходять?
Капитошечка• 28 января 2021
Посмотрите школу на территории техникума. Она маленькая, но учителя там неплохие. Хорошая кухня
Садоводница• 28 января 2021
я думаю Вам краще в Фейсбуці в місцевій групі запитати, чи на місцевих форумах
Бауди на ауди
• 28 января 2021
Ответ дляСадоводница
Тут всі або патріоти сільської, або живуть в палацах і в них приватні школи, водії, іт.п.
Мальчижка• 28 января 2021
Вита Поштова - это на Столичном шоссе, возле Авторынка? Мой бм и его сестра учились тут, новое здание построили, знаю, что и спортсмены из динамовской школы там учились
Капитошечка• 28 января 2021
Если вы готовы возить, то вариант Боярка. Гимназия, 3я школа - но туда уже нужно идти записываться, иначе может не быть мест
Капитошечка• 28 января 2021
Но посмотрите всё-таки школу на техникуме - классы до 10 человек, семейная атмосфера, свободная форма. Ребенку там будет очень комфортно психологически.
Бауди на ауди
• 28 января 2021
Ответ дляКапитошечка
Дякую. Я готова возити, інгих варіантів немає. А як школи в Боярці? Яка краща, гімназія, чи 3-тя? Я чула, що класи переповнені, теж по 40+ учнів. А в Києві можливо щось хороше знаєте в цьому радіусі?
Бауди на ауди
• 28 января 2021
Ответ дляМальчижка
Ні, на Одеській трасі, глчну що то за школа, скільки від нас км, які відгуки. Дякую.
Бауди на ауди
• 28 января 2021
Ответ дляКапитошечка
А що за Технікум, я не в курсі? Київська область? Ми лише 2 місяці тут?