МЕСТО_Встречи• 02 февраля 2021
Дозвіл для виїзду за кордон через суд, кому дійсно задовольняли позов
Забронювала на липень поїздку з дитиною до Туреччини. Є договір в якому вказана дитина, дата та дата повернення, назва готелю.
Адвокат сказав що потрібно подати позовну заяву до суду і в моєму випадку суд дійсно задовольняє без врахування взагалі думки батька тому що відпочинок на морі завжди є в інтересах дитини.
От цікавить хто дійсно через вигравав такий суд.
P.S. відповіді по типу а домовитись з батьком, а чому так це ж для дитини проханнЯ не писати.
Немає домовленості вже 4-й рік щоб дитина відпочила за кордоном, а немає тому що ДЕБІЛ!
МЕСТО_Встречи
• 02 февраля 2021
Ответ дляЧерепаха Тортила
Алименты платит,участвует в воспитании ребенка?
Аліменти платить тільки для того щоб зміг сам вільно відпочивати не в Україні. В вихованні дитини участі не приймає з року відразу після того як подав на розлучення. Наразі дитині 7 років.
Після того як виповнилось 6 років та збільшивсь прожитковий мінімум на дитину я подалв в суд на збільшення розміру аліментів. Платив 1000грн, суд призначив 1500, подав скаргу до апеляційного суду. Чекаю...
Черепаха Тортила• 02 февраля 2021
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Суд даст согласие,если не занимается ребенком,Тем более,если собираетесь ребенка оздоровить.
МЕСТО_Встречи
• 02 февраля 2021
Ответ дляЧерепаха Тортила
Суду ж повинно бути доведено що не займається дитиною. А в нашому законодавстві якщо аліменти платить значить батько хороший.
Ніхто не доводить для чого він сплачує ту нещасну 1000грн.... щоб права не відібрали, і на границі з лижами додому не повернули
Черепаха Тортила• 02 февраля 2021
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Нужно 2 свидетеля..У меня,например,оним была соседка,другим-учитель...
МЕСТО_Встречи
• 02 февраля 2021
Ответ дляЧерепаха Тортила
Дитину в такому віці до суду не запрошують щоб запитати взагалі думку про батька, запрошують тільки на комісію до органів опіки та піклування. Але нажаль їхні рекомендаційні документи ніякої юридичної сили не несуть тому немає ніякої відповідальності.
Вже це все пройшли..
МЕСТО_Встречи
• 02 февраля 2021
Ответ дляЧерепаха Тортила
Від судді ще залежить багато. Якщо суддя чоловік то в них є своя чоловіча солідарність. Я теж хотіла запросити 2 свідка, суддя запитав у нього чи не заперечує, там звісно проти. Тому в допиті свідків було відмовлено
Аноним Советчик• 02 февраля 2021
Вот нашла объяснение юристов, Вам письмо ему нужно сразу отправить, а потом в суд.
По-перше: Варто направити другому з батьків лист - прохання надати згоду на виїзд з дитиною за кордон із зазначенням держави, мети та тривалості поїздки. Таке повідомлення направляється рекомендованим листом, за адресою місця реєстрації другого з батьків.
Якщо згоду не надали протягом 10-ти днів після вручення рекомендованого листа то це є підставою для звернення до о суду із заявою про надання дозволу на виїзд з дитиною за кордон без згоди другого з батьків. В такому випадку вам буде необхідно підготувати наступній перелік документів для суду:позовна заява про виїзд дитини за кордон; копія вашого паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду; копія рішення суду про розірвання шлюбу; копія свідоцтва про народження дитини; докази доцільності поїздки. Вказані документи мають бути в трьох екземплярах (для суду, для відповідача та органу опіки та піклування так як вони у вас будуть залучені в якості третьої особи).
В такому випадку, на кордоні, ви пред´являете копію рішення суду про дозвіл на виїзд дитини.
Света С Приветом• 02 февраля 2021
Извините, я тут со своим вопросом влезу. А если отец против выезда ребенка на постоянное проживание и обучение в другую страну?
Такое реально оспорить в суде?
Кто-то вывозил детей, если отцы не пускали? Или договариваться с отцом все же пришлось?
Такое реально оспорить в суде?
Черепаха Тортила• 02 февраля 2021
Ответ дляСвета С Приветом
Такое реально оспорить в суде?
Практически не реально через суд ...только по договоренности. На обучение можно выехать только после 16 лет без разрешения отца
Черепаха Тортила• 02 февраля 2021
Ответ дляМЕСТО_Встречи
У меня судья был мужчина...У БМ никто не спрашивал разрешения... хотя БМ был против,вернее,его адвокат...
Глас_Народа• 02 февраля 2021
Автор, девочки, а через органы опеки можно такое разрешение взять? Я в похожей ситуации нахожусь, но мой алименты не платит вообще
МЕСТО_Встречи
• 02 февраля 2021
Ответ дляГлас_Народа
Органи опіки та піклування нажаль не надають такого документу. Вони можуть тільки створити комісію, визвати батька та вислухати його, насварити на нього пальцем та видати рекомендаційне розпорядження що він не має права так робити. І все!
МЕСТО_Встречи
• 02 февраля 2021
Ответ дляСвета С Приветом
Такое реально оспорить в суде?
Тут 50×50. За законом суд не може прийняти рішення таке, тому що батько не буде бачити дитину а знову ж за законом мати та батько мають рівні права у спілкування з дитиною. Тому потрібно дуже добре довести що дійсно такий переїзд дитині потрібний, тому що в крайньому випадку приймають такі рішення коли дитині тільки за станом здоров´я буде найкращий такий переїзд.
В Вашому випадку тільки домовляться і то краще через дитину, щоб вона сама просила
Глас_Народа• 02 февраля 2021
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Т.е. если отец не дает разрешения, только через суд?
Вроде, если он не платит алименты был способ еще какой-то. Но я слышала и не вникала
МЕСТО_Встречи
• 02 февраля 2021
Ответ дляГлас_Народа
Тільки через суд.