06 февраля 2021

Правильное питание!

Суши, роллы можно внести в список Правильных продуктов? А при сбросе веса в меню можно включить?
Менее Более 06 февраля 2021
Можна, тільки у калораж вписатися
миссДавеча 06 февраля 2021
Если они вписываются в вашу норму калорий - конечно, можно.
Кошка Мурка 06 февраля 2021
нет, если не сделаны в Японии
автор 3@йk@ 06 февраля 2021
Ответ дляКошка Мурка
нет, если не сделаны в Японии
Почему?
Samostoyatelnaya 06 февраля 2021
Можна, просто якщо будете рахувати норму складних вуглеводів, внесіть туди роли, це ж рис. А так по суті - це рис, риба і овочі, яка різниця - каша на воді і паровий лосось, чи завернутий рис у норі з лососем сирим?
автор 3@йk@ 06 февраля 2021
Ответ дляSamostoyatelnaya
Можна, просто якщо будете рахувати норму складних вуглеводів, внесіть туди роли, це ж рис. А так по суті - це рис, риба і овочі, яка різниця - каша на воді і паровий лосось, чи завернутий рис у норі з лососем сирим?
спасибо
Samostoyatelnaya 06 февраля 2021
Ответ для3@йk@
спасибо
На здоров‘я! Ну і в філадельфію можна купити 0% крем-сир, зараз їх багато різних.
Стебель_березы 06 февраля 2021
Ответ дляSamostoyatelnaya
На здоров‘я! Ну і в філадельфію можна купити 0% крем-сир, зараз їх багато різних.
Я взагалі люблю без неї, не розумію цього захоплення звичайним плавленим сирком. І майонез не кладу, хоча бачу, що це популярно. Хоча якщо комусь дуже подобається - тоді так, шукати 0% жирності.
Риба/морепродукти, рис, овочі, імбір, васабі, соєвий соус, кунжут - справжнє ПХ
Samostoyatelnaya 06 февраля 2021
Ответ дляСтебель_березы
Я взагалі люблю без неї, не розумію цього захоплення звичайним плавленим сирком. І майонез не кладу, хоча бачу, що це популярно. Хоча якщо комусь дуже подобається - тоді так, шукати 0% жирності.
Риба/морепродукти, рис, овочі, імбір, васабі, соєвий соус, кунжут - справжнє ПХ
Я просто дуже люблю поєднання саме філадельфії і копченого лосося з огірком. А плавлений сирок в роли - то ппц)
Васабі і соєвий - взагалі ідеальний маринад і для риби, і для курки, і для свинини. Ми і шашлик так маринуємо.
Dashka3384 07 февраля 2021
Употребление в пишу каш, которые содержат углеводы, которые способствуюбыстрому метаболизму, и гарантируют догую насыщенность, и питание вашему организму, рекомендую каши Zernari, которые имеют высокое качество и высший сорт всех злаковых.
https://zernari.com.ua/products/