тянитолкайка• 11 февраля 2021
Дівчатка, підкажіть динозавру!
Сто років не була в кінотеатрі. А коли була, білети купувала паперові на касі. Сьогодні замовила онлайн, оплатила , надіслали мені на пошту кюар код. Питання, Що з ним робити? Підходити на касу, щоб там його відсканували і дали паперові, чи зразу сканують при вході в зал, чи самій його кудись прикладати?)))))
тянитолкайка
• 11 февраля 2021
Ответ дляОтвечаю всем
Білетери сканують квитки з вашого телефона
при вході в зал?
тянитолкайка
• 11 февраля 2021
Ответ дляМиссКаприз
Сканируют при входе в зал
Дякую. А в якому додатку потрібно відкривати, чи галерея підходить?
Як мені соромно...
Послушная• 11 февраля 2021
Ответ длятянитолкайка
при вході в зал?
Либо в зал, либо при входе в кинотеатр. Не попустите контроль, не волнуйтесь
Послушная• 11 февраля 2021
Ответ длятянитолкайка
Як мені соромно...
В любом, главное, чтобы можно было считать код с экрана, а там хоть в приложении открывайте, хоть картинку просто. Ничего постыдного тут нет абсолютно.
тянитолкайка
• 11 февраля 2021
Ответ дляПослушная
Дякую.
тянитолкайка
• 11 февраля 2021
Ответ дляПослушная
О, це добре... А то, думаю, відкрию галерею, а вони біля скроні покрутять ))) Дякую за підтримку.