tania011• 14 февраля 2021

Порадьте з розміром плаття Calvin Klein

Дівчатка, поділіться досвідом який взяти розмір плаття Calvin Klein. Не знаю чи брати с чи хс, плаття комбінація https://www.calvinklein.us/en/womens-clothing/wome...
Параметри 85-70-89. Zara Mango ношу S. Спортивний Calvin Klein маю S, трохи вільний світшот, але в розмірі хс мабуть було би не зручно.
Заплуталась. Пишуть що більшемірить.
Еllena• 14 февраля 2021
Хс берите

Еllena• 14 февраля 2021
И я хочу такое. Вы через посредника будете покупать?
автор tania011 • 14 февраля 2021
Через посередника. Думаєте все ж таки хс?
Еllena• 14 февраля 2021
Ответ дляtania011
Ну смотрите, у меня 84-52-84 я подобное у ск брала хс и оно на мне свободно сидит
автор tania011 • 14 февраля 2021
Я переживаю, що якщо С, то в бедрах буде висіти
Еllena• 14 февраля 2021
Ответ дляtania011
Конечно будет. Берите хс