МисисПропер• 14 февраля 2021

Постійні зриви і набір ваги

Чим спасаєтетьсь коли хочеться їсти?
Вага зашкалює -90 кг.
За рік +10
Постійно хочеться смачненького.
Не можу себе контролювати.
Дієту витримую 3 дні і зриваюсь.
На марафоні була . Скинула 3 кг.
Що робити?
Кукуша• 14 февраля 2021
Автор, только ЦЕЛЬ и мотивация... вас никто не заставит, кроме вас самой. Поставьте дату (вес, сантиметры и тп..) и к ним худейте.
автор МисисПропер • 14 февраля 2021
Ответ дляКукуша
Вже другий блокнот із цілями-результ 0.
Просто Филя• 14 февраля 2021
1. Перевірити щитоподібну залозу, здати цукор, інсулін.
2. Навчитися їсти багато овочів іскладеі вуглеводи.
Основа: не каша, нежирне м´ясо і багато овочів. 150 г - овочів або фруктів, це порція. В день 5-7 порцій. Коли ви будете харчуватися за правилом тарілки, то не будете голодні і не буде тягти на харчовий шлак.
3. Шукати задоволення не в їжі: робити щодня улюблені справи. Шукати поєднання в їжі, які улюблені
автор МисисПропер • 14 февраля 2021
Ответ дляПросто Филя
Дякую
Просто Филя• 14 февраля 2021
Основа - це каша і т.д. Овочів дійсно багато треба
Кукуша• 14 февраля 2021
Ответ дляМисисПропер
Вже другий блокнот із цілями-результ 0.
Значит топать к эндокринологу.
Яжемать Мне можно• 14 февраля 2021
Ответ дляПросто Филя
3. Наполеон
Просто Филя• 14 февраля 2021
Ответ дляЯжемать Мне можно
3. Наполеон
Мій чоловік теж обожнює Наполеон, завтра буде пекти якраз.😁
КтоЕслиНеЯ• 14 февраля 2021
Ответ дляПросто Филя
5-7 порцій це дуже багато, максимум 3
КтоЕслиНеЯ• 14 февраля 2021
Спробуйте інтервальне харчування, дуже ще раджу Оксану Скиталінську подивитись відео.
АнтиТроль• 14 февраля 2021
У меня такая же история. Вес уже 95 кг. За 2 последних года - 4 диетолога сменила. Сброшу -5кг, через 2-3месяца +10кг... Разочарование, потом опять пробую.Сейчас начала метод 16/8. Посмотрим...
Просто Филя• 14 февраля 2021
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
5-7 порцій це дуже багато, максимум 3
5-7 порцій - це адекватно, стільки дієтолог прописує. А три з яких міркувань ви назвали?
АнтиТроль• 14 февраля 2021
У меня было и 5-6 порций, и 3 порции без перекусов... Каждый диетолог по-разному говорит. Толку всё равно мало!
Просто Филя• 14 февраля 2021
Ответ дляАнтиТроль
Так ви розібралися чому заїдаєте і що саме ви заїдаєте?
Просто Филя• 14 февраля 2021
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
5-7 порцій це дуже багато, максимум 3
5-7 порцій овочів чи фруктів, а не 5-7 прийомів їжі. Основних прийомів їжі три, за потреби, перекус
Сосулька• 14 февраля 2021
Пока не найдете мотивацию, так и будете в глубокой опе.
Никтовас за вас не похудет, толку тут спрашивать, когда вы сами все знаете, почему и как.