Рюмка ДЗЫНЬ• 15 февраля 2021
Хтось Мохіто замовляв?
Я ловила 2 тижні товари, і тут сьогодні удача - є. Я мега рада, це перша покупкп там. Ціни хороші, сейл.
Капризуля• 15 февраля 2021
Ми теж за Вас раді,що Ви такі раді,що аж від радості вирішили поділитись з нами настільки важливою інформацією
Рюмка ДЗЫНЬ
• 15 февраля 2021
Дякую, просто товари, яких вде не було на сайті, знову з´явилися, пальто 999 грн, а в Манго аналогічне 3-5 тис. Не хотіла створювати пораду, бо без аноніма, а тут обгадять. Куртки хороші, бачила вживу, після прання і активної носки.
Оченьценная• 15 февраля 2021
Я вліті замовляла там сумки. Дуже все сподобалося! Моя співробітниця там одягається. Виглядає вона стильно, сучасно та елегантно. Їй трохи за 30.
Рюмка ДЗЫНЬ
• 15 февраля 2021
Ответ дляОченьценная
Я на вулиці зустріла дівчину в куртці, яку ловила, виглядає гарно, дізналась який у неї розмір, зорієнтувалась, який мені потрібний розмір.
Рюмка ДЗЫНЬ
• 15 февраля 2021
Ответ дляЖынси_на_флиси
Дякую, а як з розмірністю?
Я собі 38 замовила, куртка оверсайз, дівчина була десь 170 см зростом, не худенька, ще й глибоко вагітна, то на ній 42 застібався нормально на теплий, товстий світшот. Дивіться розмірну сітку.
Єдина Країна• 15 февраля 2021
Ответ дляЖынси_на_флиси
Дякую, а як з розмірністю?
На 90-68-100 беру платья летние 36 размер. Верх с, низ м.
Єдина Країна• 15 февраля 2021
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Качество за эти деньги хорошее. Когда жила в Польше, очень много вещей там купила.
Рюмка ДЗЫНЬ
• 15 февраля 2021
Ответ дляЄдина Країна
Дякую за підказку, тоді мені точно 38 підійде.
Рюмка ДЗЫНЬ
• 15 февраля 2021
Ответ дляЄдина Країна
Дякую, а то я сумнівалась, а потім розміри розібрали, але думаю, що пальто 50/50 краще, ніж 100% поліестер. В дивому магазині є різні речі - і бяка, і нічого так, але майже нічого із сейла немає.
Мать драконов• 15 февраля 2021
Замовляю періодично там. А пару тижнів тому теж ловила пальто довго, ось це:
Мені воно прям дуже запало в душу і я була згідна вже на любий розмір)) Зловила L, а на наступний день М. Приїхали дві посилки, і навіть М великуватий. Але залишаю. Хотіла пристоїти L за ціною сайту, але ніхто не написав напротязі тижня ні тут, ні на Шафі, дуже дивно, то я відправила назад) Чекаю от повернення.