Бабушка Бетман• 16 февраля 2021
Шкіра підлітка
Доньці 10 років, менструацій немає, груди ростуть. Шкіра почала жирнитися. Користується тоніком для молодої проблемної шкіри із саліциловою кислотою без спирту і емульсією Avene Cleanance Mattifying Emulsion. Прищики, що почали були з´являтися і червоніти, позникали, шкіра вже не блищить. Але вона не гладка. Помітні горбики внутрішні, вони глибоко, це не той жир, який очиститься тоніком чи скрабиком. У мене самої така шкіра, без вугрів і запалень, але глибоким підшкірними нагромадженнями жиру, допомагає тільки механічне очищення. Що робити з підлітковою шкірою в такому випадку??? Буду вдячна за контакт толкового косметолога в Києві, що працює з підлітками, можливо, ендокринолога...
Тріль!• 16 февраля 2021
Ответ дляЯ шалунья
в 10 подросток?
мамо, успокойтесь
Сейчас пубертат начинается рано. Хоть как назови, а половые гормоны заработали, вот и результат на коже
Я шалунья• 16 февраля 2021
Ответ дляТріль!
скажу вам по секрету, гормоны гуляют с рожления и до смерти, так что ж это все подростки
Бабушка Бетман
• 16 февраля 2021
Ответ дляЯ шалунья
в 10 подросток?
мамо, успокойтесь
Так, людина, яка мого зросту, носить взуття більшого розміру , ніж у мене, і має виражені груди для мене вже підліток. Так, мене саму дивує, що це відбувається в 10 років. Але суті питання це не змінює. І я спокійна.
Тріль!• 16 февраля 2021
Ответ дляЯ шалунья
Грудь тоже с рождения растет? У девочки началось половое созревание. У моей тоже в 10 все это началось: и грудь, и волосы в паху и подмышками, и прыщи на лице. Для младенцев это тоже все характерно?
Тріль!• 16 февраля 2021
Автор, моей дочке помогает крем Урьяж Иссеак кислотный при подкожниках таких
Бабушка Бетман
• 16 февраля 2021
Ответ дляТріль!
Ну от я сама при такій проблемі теж користуюся кремами з кислотами. Не скажу, що ідеально, але стає краще. У 10 років можна такими кремами користуватися? Як часто наносите?
Тріль!• 16 февраля 2021
Ответ дляБабушка Бетман
Обычно хватает несколько дней на ночь. Еще пивные дрожжи от угрей даю, тоже вижу эффект
Бабушка Бетман
• 16 февраля 2021
Ответ дляСерьезная баба
Можна ще додати пінку для вмивання і маску для зволоження шкіри
Є й засоби для вмивання, жир змивають, на рельєф шкіри не впливають((
Бабушка Бетман
• 16 февраля 2021
Ответ дляТріль!
дякую за конструктивну відповідь.
СтелькаОТединицы• 16 февраля 2021
Не знаю,сама сыну ищу средства.
Черные точки- чистка. Маску пленку беру. Умывание и гигиена+ тонкик с кислотой.
Только сильно вспотеет и не прослежу за нужной гигиеной сразу появляются новые высыпания .
Так же и дезодорант. Обязателен.
Бабушка Бетман
• 16 февраля 2021
Ответ дляСтелькаОТединицы
Не знаю,сама сыну ищу средства.
Так же и дезодорант. Обязателен.
Син у мене старший, 16 років. Немає таких проблем, ні підшкірників, ні чорних точок. Займається спортом, пітніє, очевидно,жир добре виходить, за умови гігієни і правильного догляду все ок.
А от в доньки щоки густо всіяні дрібними підшкірними горбиками, їх дуже багато. Не знаю, як добитися їх м´якого нетравматичного очищення у такому юному віці(( Лосьйони, креми, умивалки на них не впливають((