ХуАнита• 21 февраля 2021
Посоветуйте хорошую школу, первого учителя на Позняках
Добрый вечер, дорогие советчицы. Моему ребенку в этом году осенью идти в 1 класс. По прописке наша школа 314 на Срибнокильской. Учителей, к кому куда идти, я совсем не знаю. Возможно, кто-то подскажет хорошую начальную школу, где хороший учитель будет набирать 1 класс и куда можно попасть (за благодарность). Хороший учитель в моем понимании - это тот, который любит детей, не кричит, и формирует положительный психологический климат в классе.
Беговая дорожка для носа• 22 февраля 2021
Ответ дляДаю справку
Не розказуйте мені про Слов´янку, у мене двоє там навчалися дітей і дві племінниці. Дочка перейшла в 8 класі, в Слов´янці ловити немає чого і з її класу всі діти розумні перейшли в інші школи. Дочка менша в 2 класі теж, не плануємо навчатися до 12 класу, буде пробувати перейти кудись з 5-8 класу.
Я ділюсь суто своїм досвідом. На данний момент я дуже задоволена школою. Якщо щось зміниться - буду вирішувати проблему по мірі виникнення.
Ответ дляФамильная фондюшница
А сколько всего 2-х классов в школе? В нашей всех классов по 2, считаю оптимально
Если не ошибаюсь - восемь.
Фамильная фондюшница• 22 февраля 2021
Ответ дляБеговая дорожка для носа
Если не ошибаюсь - восемь.
Очень много
Даю справку• 22 февраля 2021
Ответ дляБеговая дорожка для носа
Досвіду у вас мало, у мене там навчалося 4 дітей, одна закінчила, дві з 8 класу перейшли. У найменшої в класі 38 чоловік, зараз вона в 2 класі. Там де 23 чоловіки, то класи перероблені і взагалі не розраховані на молодшу школу. Раніше в цих кишенях в коридорі старша школа могли перекусити, відпочити між уроками, оскільки в класах на перерві знаходитися заборонено, а зараз з коридору зробили класи, старші на перервах не мають навіть де сісти. І по знанням школа слабенька.