Директор Пляжа• 22 февраля 2021
Нужно ли хорошо учиться в университете?
Если ты не врач))
Малая еще та• 22 февраля 2021
Ответ дляДиректор Пляжа
справа в тому, що такі предмети впливають на середній бал
якби я підбирала персонал , то навряд чи взяла б на роботу людину з середнім балом 60 ))
а Вы реально смотрите средний балл при приеме на работу? да и еще и по всем предметам
чему-то не тому Вас учат в ВУЗе
Директор Пляжа
• 22 февраля 2021
Ответ дляКнопус
Звичайно! Для чого навчатися, якщо це не цікаво апріорі, чесно собі дайте відповідь. Той що як високооплачувана? Чи Ви думаєте, що з такими вміннями на трієчку будете гарно заробляти по спеціальності? Я розчарую. Ні! Ви не зможете працювати маркетологом, якщо в голові пусто!
я це і без вас знаю)
тому намагаюсь пробудити інтерес до спеціальності)
Кнопус• 22 февраля 2021
Ответ дляДиректор Пляжа
я це і без вас знаю)
Ви ж запитали, я відповіла, краще б уже змовчали чим ляпнуть аби шо
Добрый Йиннот• 22 февраля 2021
Нужно следовать выбранным целям, даже через ’не хочу’.
Например, хочешь стать экономистом - удели внимание базовым понятиям и профильным предметам, защити достойно магистерскую.
Красный диплом вообще ни при чём.