Пік Антна• сегодня в 12:10

Який тортик будете пекти на свята?

Я хотіла Смерекову хату, а це попався Наполеон з кремом пломбір. Вже хочу його, а якщо ще з вишнями зробить, то взагалі буде вау😋
Дівчатка, а Ви що плануєте?
Сиреневенькая• сегодня в 13:11
Ответ дляПік Антна
Ви так за всіх розписуєтеся. Ніхто не їсть. Багато хто його любить. Смачний салат
Я про свою сім´ю.
Ви теж розписувалися під коментарем про турамісу, яка вам різниця хто скільки його їсть
Сиреневенькая• сегодня в 13:11
Ответ дляПік Антна
’Це по 50 гр їсте за раз чи по 30? Це ж який шматочок виходить😂 я звісно зараз на дієті, але навіть мене це насмішило’
Ваш коментар? Ваш
МатьЧасть• сегодня в 13:12
Ответ дляпані Солоха
Красивый, спасибо, попробую. А загуститель нужен?
Кривий)) це не на святковий стіл, просто під настрій спекла)
Я не кладу загущувач, тому що в цукровій пудрі вже є крохмаль, а загущувач це якраз крохмал+цукрова пудра.
автор Пік Антна • сегодня в 13:14
Ответ дляСиреневенькая
Ваш коментар? Ваш
А до чого Олівʼє до порції? Це зовсім різні речі. Ви бачили 50 гр торта? Це правда смішно
НаливайКа• сегодня в 13:14
Никакого. На Новый год по традиции куплю Рошен Ореховый.
Сиреневенькая• сегодня в 13:14
Ответ дляПік Антна
Вам смішно торт, мені смішно, що хтось готує олів’є на свята.
Леди Г• сегодня в 13:15
Ответ дляСиреневенькая
На Різдво
Вишиванка, Спартак, горохово - кавовий, сирник з апельсином, пампухи
На Новий рік Наполеон з вишнею
Бабо синя, випий таблетки не страждай від болі в голові
Просто у вас торт горОхово-кавовий
пані Солоха• сегодня в 13:15
Ответ дляМатьЧасть
Разрез зато красивый. Не знала что в пудру крахмал добавляют
Сиреневенькая• сегодня в 13:16
Ответ дляЛеди Г
Просто у вас торт горОхово-кавовий
І що?
МатьЧасть• сегодня в 13:20
Ответ дляПік Антна
Колись взяла домашню сметану. Весь торт зіпсувала. Такий жирний крем, їсти не можливо. Тут постійно пишуть, що чим жирніше тим краще, по багатому. Якщо в кремові нема крем сиру, вершків, масла, то це для ніщебродів. Я зрозуміла, що треба робить так, як любить твоя сімʼя
Це очевидно, що треба орієнтуватись на свої смаки і своєї родини)
Часто в Монастирську хатку роблять збиті вершки і крем чіз, мені не смачно, бо занадто жирно, тому так не роблю. Нещодавно прочитала на порадниці, що в Монастирську хатку роблять крем з сметани, і додають желатин, щоб ’стояло’. Для мене це неприйнятно, а комусь ідеально.
Тож в кожного свій смак, і потрібно орієнтуватись на нього, а не на чужих людей на Порадниці)
Працівниця року• сегодня в 13:18
Ответ длялюблю_тортики
60 грамм это не порция, это аптекарская доза.
І що з того? Хтось їсть багато, хтось менше. Потреби у всіх різні, як і стан організму. Я ж не написала, що хтось забагато їсть, правда? Написала тільки за нашу сім´ю. Ми не будемо пекти, бо для нас це забагато і дорожче, ніж купити. Це все, що я намагалась сказати.
МатьЧасть• сегодня в 13:22
Ответ дляпані Солоха
Так, зазвичай додають кукурудзяний крохмаль.
Леди Г• сегодня в 13:22
Ответ дляСиреневенькая
І що?
Та нічого проти не маю. Просто посміхнуло) З горохового пюре?
Басноплетка• сегодня в 13:25
а потім теми...ой не можу схудунути і нічого ж не їм )))
люди, свята - це не про жратву.
це про зустріч з рідними, спілкування
так, легкі закуски, овочі, сир. але ж не меню з олів’є і тортами.
Все буде• сегодня в 13:28
Куплю Київський в Рошені та Пражський з вишнею в БКК.
Сиреневенькая• сегодня в 13:30
Ответ дляПік Антна
Яка жабка? Потім зайві кг скидать
Так ви їх не надайте
Все буде• сегодня в 13:32
Або куплю Естерхазі чи Горіховий в Рошені та Моцарт в Сільпо.
Сосиска_Втесте• сегодня в 13:32
Накатаю шишек из маскарпоне, савоярди и кукурузных хлопьев.
Сиреневенькая• сегодня в 13:35
Ответ дляБасноплетка
люди, свята - це не про жратву.
це про зустріч з рідними, спілкування
Чоловіки, діти, бабусі і інші гості люблять солодощі.
Люди з закордону приїждають в гості.
Міру в їжі потрібно знати, щоб не жирніти
Ну якщо не про жратву, то які можуть бути ’легкі закуски, овочі, сир’
Пийте воду, ви не жерти зібралися
Сиреневенькая• сегодня в 13:35
Ответ дляЛеди Г
От бачите,хоч щось вас посміхнуло в вашому житті
я Кукарача• сегодня в 13:36
Ответ дляБасноплетка
люди, свята - це не про жратву.
це про зустріч з рідними, спілкування
З якими рідними, тут усі своїх родичів ненавидять, читаю теми охрініваю.
автор Пік Антна • сегодня в 13:38
Ответ дляСиреневенькая
Ви надто агресивна🤡 я сподіваюся, що торти ви все таки з душею і добром готуєте
Сиреневенькая• сегодня в 13:40
Ответ дляПік Антна
За собою дивіться
Леди Г• сегодня в 13:41
Ответ дляБасноплетка
люди, свята - це не про жратву.
це про зустріч з рідними, спілкування
Ну як сказати. Ситуації ж у всіх різні. Сир,овочі - це якщо до вас дві подружки заскочили на годинку, а якщо на Різдво раз на рік з´їжджається родина, яку розкидало по світу - і там і малі діти, і мужики будь здоров, і підлітки - і разом будуть кілька днів, то який сирок?
Леди Г• сегодня в 13:43
Ответ дляСиреневенькая
Тю, чого ви, я ж по-доброму. Ну ок
66сезон666серия• сегодня в 13:44
Буду пекти цей, пекла два роки назад- сподобався
автор Пік Антна • сегодня в 13:44
Ответ для66сезон666серия
Гарно виглядає👏
66сезон666серия• сегодня в 13:45
Ответ дляБасноплетка
люди, свята - це не про жратву.
це про зустріч з рідними, спілкування
Знаю я таких худнущих, у яких бутери з шпротами- це святкове, а як приходять в гості, то на столі після них нічого немає. а ви на свята обідаєте листячком і водою запиваєте?
66сезон666серия• сегодня в 13:46
Ответ дляПік Антна
Гарно виглядає👏
Він і смачний, гарно ріжеться
Морковна• сегодня в 13:47
Ответ длялюблю_тортики
На оливье овощи уже сварили?
Та можно было уже и нарезать, а завтра-послезавтра уже и заправить, чтоб настоялся))))