Лыжи со вспышкой• 26 февраля 2021
Кавомани на місці?
Треба придбати кавомолку, купувати дорогу за 1800+ не на часі. А геть дешеву купувати страшнувато, порадьте, будь ласка, щось пристойне. Варити каву буду в джезві.
Voblochka-26• 26 февраля 2021
у меня krups они очень надежные, не знаю по чем, но если дорого, то б/у их можно брать если лично
Кофр для ноги• 26 февраля 2021
Ой, тоже долго парилась, неправильный помол и все такое, покупала молотой кофе. Потом психанула, взяла magio простую за 500 грн, мелет себе спокойно. Для гейзерной. Для турки, думаю, помол мельче нужен, то есть дольше молоть просто.
Фокус-Покус• 26 февраля 2021
Ответ дляКофр для ноги
всегда думала что для гейзерной помол эспрессо нужен, для джезвы крупнее
Миллениалка• 26 февраля 2021
Бош беріть. Найпростіша стара модель, вона суперова. Ну нас уже третя, кожна по 7-8 років працювала, але щодня! Ми кавоманська родина. І наступну купимо таку ж саму, у Словенії збірка. Old is gold.