миссДавеча• 07 марта 2021
Мечтаю уехать в Англию
Есть тут кто-то, кто уехал или у кого уехали знакомые?
Поделитесь опытом. Заранее спасибо!
миссДавеча
• 07 марта 2021
Ответ дляДоктор Варвар
Я поїхала уже 16 років. Питайте що цікавить
Как именно уехали? Сложно с работой было? В какой город? Какие плюсы/минусы переезда? На какие культурные особенности стоит обратить внимание? В каком вы городе?
Доктор Варвар• 07 марта 2021
Ответ дляДежурняшная
Поїхала студенткою тут в залишилася. Я говорила по мінімуму, а тепер гарно говорю. Мені дуже подобається. На роботі дуже легко з колективом працювати. Пліток немає. Поборів немає.
Доктор Варвар• 07 марта 2021
Мінуси лише в тому, що я не бачу рідних часто, а зараз щоб поїхати то взагалі щось з області фантастики.
Доктор Варвар• 07 марта 2021
Ответ дляДежурняшная
По гражданству - уже получили?
Громадянство маю давно, раніше було £1500 а зараз £4000 + дуже дорого і вимог більше.
Ширли-Мырли• 07 марта 2021
Ответ дляДоктор Варвар
Кем работаете? Замужем? Как я хотела бы тоже поехать....
Дикая Роза• 07 марта 2021
Ответ дляДоктор Варвар
Кем работаете?
миссДавеча
• 07 марта 2021
Ответ дляДоктор Варвар
Понятно, ну мы думаем с семьей переезжать - ради этого пошла в IT. Спасибо за ответы. Будем готовиться.
Доктор Варвар• 07 марта 2021
Ответ дляШирли-Мырли
Працюю на брит таможні, зараз пишу з роботи. Так замужем, якщо гарний чоловік і є підтримка то все складеться гарно. Англічани дуже легкі в спілкуванні, ніхто не заздрить і не лізе один перед одним.
Ціни мені здається, що нижчі ніж в Україні. Держава піклується про своїх громадян. Медицина безкоштовна, а після 60 то і ліки всі безкоштовні. Людям у 80 років роблять операцііі на колінах і стегнах і ні хто не каже, що старий і так буде. Людське життя дуже ціниться, лікарі будуть робити все, щоб ти вижив і головне безкоштовно.
Пенсія £175 в тиждень це якщо ти платив все життя податки плюс зараз знімають з тебе ще гроші на приватну пенсію це після 25 років. За свою старість можна і не переживати в цій країні.
Доктор Варвар• 07 марта 2021
Ответ дляДикая Роза
Кем работаете?
Брит таможня border force. Дуже хотіла тут працювати.
Дикая Роза• 07 марта 2021
Ответ дляДоктор Варвар
Так кем вы не написали.
Ширли-Мырли• 07 марта 2021
Ответ дляДоктор Варвар
Удачи! Вы так оптимистично описали старость. Здесь только выть хочется
Доктор Варвар• 07 марта 2021
Ответ дляШирли-Мырли
Я знаю як там. І як в мене з’явилася можливість я за неї з хватилася.
І також я бачу як держава Англії допомагає в кризу ковіду своїм громадянам. Якщо є можливість тікайте з країни бо краще не буде.
Ширли-Мырли• 07 марта 2021
Ответ дляДоктор Варвар
Была возможность много лет назад, тогда мне казалось, что замуж лучше. Теперь локти кусаю. Две работы и не хватает. Мужу пофиг. Вы -молодец!
МУСЯкомарова• 07 марта 2021
Ответ дляДоктор Варвар
а ці суми за що? Щоб отримати швидше чи?
МУСЯкомарова• 07 марта 2021
Ответ дляДоктор Варвар
а цікаво, чи мають якусь соц допомогу чи пенсію наші емігранти? Ті, хто не працював чи не має офіц стажу з відрахуваннями? Дякую Вам дуже
Доктор Варвар• 07 марта 2021
Ответ дляМУСЯкомарова
Це сума щоб отримати спочатку ILR це дозвіл на постійне проживання, а після нього уже йде паспорт за який також потрібно гарно заплатити, я колись у 2013 заплатила £1000 зараз не знаю так як мені вже не актуально.
МУСЯкомарова• 07 марта 2021
Ответ дляДоктор Варвар
а, дякую)))
Доктор Варвар• 07 марта 2021
Ответ дляМУСЯкомарова
Соціальну допомогу всі можуть мати. Кожному по різному. На держ пенсію можуть претендувати всі хто пропрацював мінімум 10 років легально і платив податки.