Чудо-Рыба-кит• 10 марта 2021

Оплата труда в Израиле

Можливо хтось знає, скільки платять українкам які працюють офіційно в будинках пристарілих і які умови проживання ? Всім дякую за будь яку інформацію.
Ждушечка• 10 марта 2021
Сейчас туда можно сказать наших на работу не пускают.
Соседа 2 раза летал, а его домой разворачивали. Хотя фирма обещала легально!
Лапка• 10 марта 2021
Зараз країна закрита до 3 квітня, і не факт, що ’відкриють небо’ у квітні. До того ж, останнім часом до літніх людей не допускали ’чужаків’. Щодо рівню оплати праці, в різних місцях по-різному, від 30-31 шекелю/година, десь можливо більше.
Щодо ’працюють офіційно’ теж є нюанси.
Лапка• 10 марта 2021
Ответ дляЖдушечка
А чого 2 рази?)) Йому одного разу виявилося замало? Якщо перший раз не дали в´їхати, то все-стоїть депортація і вже не пропустять.
автор Чудо-Рыба-кит • 10 марта 2021
Дівчата, моя знайома там працює офіційно 4 роки. Вже і прививки зробили. Але я не можу запитати її про зарплату. Є на то причини, тому запитую тут.
EAlonka• 10 марта 2021
В мене там зараз кум працює вже роки 4, має вертатись, дійсно каже зараз наших майже нема, якщо пропустять на митниця, не факт, що дадуть візу, а без неї на роботу будь яку не беруть, + там зараз треба ще вакцинуватись від корони.Має повертатись додому, бо вакцину робить не хоче, тай віза закінчилась, до роботи не допускають, а аєропорти не працюють...
Ждушечка• 10 марта 2021
Ответ дляЛапка
Его в аэропорту позвали выяснить цель визита, депортацию не ставили он с аэропорта не выходил, после беседы обратный билет и домой.
Второй раз когда летел была другая причина и большой промежуток времени прошел, тоже.
Реально попасть если у вас приглашение или близкие родственники.
Лапка• 10 марта 2021
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Скоріш за все в неї статус ’біженки’, який подовжують до певного часу. Але не порівнюйте те, що було 4 роки тому і зараз. Раніше було легше. В авжеж їй зробили вакцінацію- бо такі працівники-перша зона ризику.
Щодо зарплатні вже написала
Лапка• 10 марта 2021
Ответ дляЖдушечка
Якщо відразу відправили додому, не випускаючи з аеропорту, то це-депортація. Її не завжди ставлять людині в паспорт, то й люди думають, що її немає. Але все вносять в комп´ютер і наступного разу також ’завертають’ додому.
Ждушечка• 10 марта 2021
Ответ дляЛапка
Наверное так и есть
автор Чудо-Рыба-кит • 10 марта 2021
Ответ дляЛапка
Щодо ’працюють офіційно’ теж є нюанси.
Цікаво, оплата погодинна. Добре. Відразу питання, скільки годин вони працюють в день/в тиждень
Лапка• 10 марта 2021
До того ж, дома пристарілих, це дуже важка праця, і фізично, і морально. Це теж треба враховувати. Так, люди працюють роками, але це 100 відсотково зірвані спини.
автор Чудо-Рыба-кит • 10 марта 2021
Ответ дляЛапка
Про це я здагадуюся
Сижу_и_плачу• 10 марта 2021
Работа в доме престарелых - это минимаока. Минимальная почасовая оплата иностранным рабочим 27 шек. Это 8 долларов. Минус удержания. Какие не знаю.
Обычно смены по 12 часов 6 дней в неделю. Но скорее всего там будут доплаты за субботы, внеурочные и ещё что-то.
Лапка• 10 марта 2021
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
А це вже як домовитесь, скільки годин дадуть, який розклад. Зазвичай працюють по 12 годин. Якщо працюють у шабат (з п´ятниці до вечора суботи) чи у свята, то платять 125 чи 150 відсотків.
Оплата так, погодинна
Ля-ля-ля• 10 марта 2021
Скорее всего, минимум, шекелей 30 в час...
автор Чудо-Рыба-кит • 10 марта 2021
Ой , дівчата, гроші чужі я не рахую, а рахую свої. Син цієї знайомої просить позичити йому гроші, бо треба платити кредити. Сума достатня. Кажу йому, хай мати допоможе і ви ще отримуєте її пенсію тут, плюс він працює на двох роботах у Києві. Я знаю, що вона допомагає йому, в нього сім´я. Але видно витрати у них більші ніж можуть собі дозволити. Стоїть питання, позичати йому гроші чи ні ? Не подобається мені ці позичалки. Восени позичили 300 дол йому, ще досі не віддав.
Плакат с автографом зимы• 10 марта 2021
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
так вопрос нтрмалтно задавайте. а то Израиль, жопы мыть почасово)

денег не давайте
миллион тем было.
вам 300 не отдали. эту ваще не отдадут.

сказать честно. вася, прости, но сейчас такое время, что каждая копейка на счету.
и пусть думает, что вы хо кли этим сказать
Ms. Dolly• 10 марта 2021
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
минималка. 29,12 шек в час. работа ад адский
Ms. Dolly• 10 марта 2021
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
вам пол года не отдают деньги и вы собираетесь одалживать еще?
автор Чудо-Рыба-кит • 11 марта 2021
Ответ дляMs. Dolly
Там не зовсім все так просто, як я написала. То лише ’верхівка айсбергу’. Я проти щоб знову позичити гроші, а чоловік хоче допомогти. Я за те щоб жити потрібно на свої доходи. Але то вже інша історія.
Ms. Dolly• 11 марта 2021
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
если он готов попрощаться на всегда с деньгами - пусть одалживает. но пусть будет готов и к тому. что еще и дерьмом обольют