Королева спама• 11 марта 2021

Ефект Рінгельмана

Тема просто поговорити.
Як на Вашу думку, чи дійсно командна робота не ефективна, тобто якщо 2 чи три члени команли відповідальні за якийсь відрізок спільної роботи, то ефективність вкладу кожної особи менший. Набагато продуктивніше робити солозавдання, або якщо це не можливо, то на невелику групу людей, де кожен буде відповідальним за свою частку. Взяти за приклад пошив, один закрійник, інший швець, третій вишивальщик і фурнітурщик, четвертий прасування і упаковка. Або шкільний проект. Чим менша група осіб, тим продуктивніша праця кожного окремого учня.
Подставка для припева• 11 марта 2021
Думаю, це залежить від конкретних людей. В будь-якій справі має бути той, хто виконує конкретну ділянку роботи, і той, хто відповідає за кінцевий результат. Є хороші виконавці, а є координатори від бога.

Подставка для припева• 11 марта 2021
В будь-якій команді один організовує, інший - виконує, третій - відповідає за результат. Кожен має робити те, що у нього виходить найкраще
Бабушка мороз• 11 марта 2021
Ефект Рінгельмана не каже про абсолютну непродуктивність кожного учасника групи, він описує зниження продуктивності при певних умовах.
Залежно від того які цілі переслідувати. Не всі цілі виконуються максимальним вкладом кожного учасника. До того ж майте на увазі, що при максимальному розумінні власної відповідальності продуктивність також знижується. Відчуття особистої відповідальності треба підтримувати в певному балансі, аби не було перекосу мотивації.
автор Королева спама • 11 марта 2021
Ответ дляПодставка для припева
Мається на увазі дещо інше, ж якесь завдання, його доручають групі, скажімо з 10 осіб, наприклад, приготувати голубці, то кожен з 10 буде спидіватись на інших і філонити, таким чином.
автор Королева спама • 11 марта 2021
Ох і накрутила, але суть маж бути зрозуміла.
Подставка для припева• 11 марта 2021
Ответ дляКоролева спама
Ну так коли групі щось доручають, то кожному кажуть - з тебе 10 голубців. Зробив свою норму і вільний)
А якщо групі сказати - з вас 100 голубців, то, дійсно, кожен розрахувуватиме на іншого. Мені так здається
автор Королева спама • 11 марта 2021
Ответ дляБабушка мороз
Тобто потрібно обирати максимальне співвідношення кількості учасників до потрібного кінцевого результату. Якщо взяти до уваги, що одна людина виконує 100% роботи, двоє вже віддають 93%, але разом вони дають результат 186%, але коли 6 осіб, то вони вже будуть віддавати приблизно 30% , і отримаємо 180%,а якщо розбити на 2 групи по 3 особи, то результат буде десь 420%.
автор Королева спама • 11 марта 2021
Ответ дляПодставка для припева
Так, саме так, коли відповідальність несуть кілька осіб, а не один.
Подставка для припева• 11 марта 2021
Ответ дляКоролева спама
Ну, колективна відповідальність - по факту нічия відповідальність)