Здрасьтенька• 15 марта 2021

Якщо у сусідів "дурдом" і кричить дитина?

Київ,хто стикався з таким? Розмови,поліція нічого не дає. Дитину не ображають,просто не виховують,часто крики між батьками. Хочу звернутися до відповідних служб по захисту дітей, може це допоможе. У самої дитина,жити не дають....
автор Здрасьтенька • 15 марта 2021
Ответ дляНичеНипанимаю
В каком смысле ребенка не воспитывают? Ребнок кричит? Или родители алкаши и не уделяют внимания ребенку? А то что у ребенка может быть например СДВГ? которое в нашей чудо стране к сожалению не лечат нормально.....
Сразу родители не воспитывают.....
У них постійно сварки за гроші,гарно чути,курять,сусіди приходили скаржитися,всіх посилають. Дитину можна взяти на руки,забавити вночі,на вулицю перед сном, щоб краще спала.

автор Здрасьтенька • 15 марта 2021
Ответ длявкрации
Я вот думала, но оказалось - нет.
Тупо маленький пацан орет с утра до вечера
Но у него и папка такой же
Чесно, бісять такі коментарі..чи ви думаєте,що я не розумію,що можуть бути проблеми в дитини?? Я свою виховую ,щоб не мішала сусідам. В голові у батьків повинно бути.дитину не трогаю
вкрации• 15 марта 2021
Ответ дляЗдрасьтенька
Это вы точно мне пишете?
Машка-замарашка• 15 марта 2021
Оборащайтесь в службу по делам несовершеннолетних! Это их работа.... Могут посьавить на учет в милицию....
автор Здрасьтенька • 15 марта 2021
Ответ длявкрации
Это вы точно мне пишете?
Ні ,не вам.відпгвідь ,що ви давали
автор Здрасьтенька • 15 марта 2021
Ответ дляМашка-замарашка
Ось це і питаю