ГейТуда• 16 марта 2021
Відмовили взяти на облік у центр зайнятості
Ми багатодітна сім´я, 3 діток, вже декілька років проживаємо в місті в орендованій квартирі, але в селі є будинок - власність мого чоловіка, в якому ми всі зареєстровані. В цьому місяці чоловік встратив роботу і хотів стати на облік в центр зайнятості, але відмовили, так як у сільській раді за місцем реєстрації дали довідку, що він є членом особистого селянського господарства (через те, що є будинок, прибудинкові споруди і город). Але ми у село майже не їздимо і господарство вести фізично не можемо. Хто з подібною ситуацією зіштовхувався? Чи дійсно не можна стати на облік в такому випадку в центр зайнятості? Можливо взяти акт депутата вулиці, в якому буде вказано, що дійсно, ніхто в будинку не проживає і господарство не веде?
Боевая• 16 марта 2021
Ответ дляПопипиповна
Мой стоял, получал 6 тыс и еще работал на 30 тыс. Вполне нормально протянули тяжелый период. Кто не хочет - пусть не идёт в ЦЗ, но, глупо отказываться от того, что дает государство.
Ворюги!
ПушАпница• 16 марта 2021
так это из-за пая и есть. Сдаете в аренду, все, а сколько и когда вы там получили за него плату, кому интересно.
Сосиска_Втесте• 16 марта 2021
Ответ дляГейТуда
Пай є, але в оренді на 30 років. Кошти отримали за всі роки вже одним платежем вже ще 3 роки назад.
Ну от, отримали ж)))