ГейСюда• 17 марта 2021
Ну и холостяк! Совсем не понравился! А вам?
Шоу Холостяк-2021. Главный герой холостяк как вам? Девочек много симпатичных, есть и не очень...
Samostoyatelnaya• 17 марта 2021
Ответ дляРаботать надо
А что да скандал ?
Не допустили з першого разу в фінал, там було видно в ефірі, як Марченко диктують в прослушку, потім народ піднявся на пікет і передивились рішення. В інеті я думаю залишились в кеші гугла сторінки форума, але я не умію шукати.