sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Досуг, Развлечения - Хобби
anonim_102
Файна_зупка• 17 июня в 16:28

Як побороти страх та сісти за кермо

Дівчата, поділіться історіями, як ви наважилися вчитися водити, здавати на права і водити власне авто?
Я здала теорію, скоро починається практичне навчання. Жодного разу за кермом не сиділа, навичок нуль, накатує паніка, і вже сумніваюсь, що воно того варте. В родині я буду першим водієм, ну і авто буде перше, у чоловіка прав на водяння немає і не планує отримувати.
46 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_160
Бавовнятий Пупс• 17 июня в 16:31
1
Спокій і зосередженість, ніхто ще водієм не народився, все приходе з досвідом. Тому спокійно і вперед!
like 2

anonim_5
Радуга-дуга• 17 июня в 16:31
2
Ой, вы знаете очень страшно, я пока только по своей деревне езжу, механику осваиваю
anonim_100
Контрольница• 17 июня в 16:31
3
Ну вот так. Села и поехала. Сейчас учусь, откладывала это дело много лет, но как появилась надобность, так и пошла на учёбу
anonim_152
Кусюче сонечко• 17 июня в 16:33
4
Подивіться на дальнобоїв - не професура ж крутить баранку
face_with_tears_of_joy 3
anonim_183
Встидаюся запитать• 17 июня в 16:34
5
Пробувати. Усвідомлювати, що ви на навчальній машині, що всі довкола це бачать, всі вони теж були в цих навчальних машинах, теж робили помилки, теж боялися. У інструктора будуть педалі, він буде вас страхувати. Саме головне, якщо ви відчуватимете що у вас поганий контакт з інструктором, якщо він вас сварить, пригнічує замість того щоб мотивувати та підтримувати - відразу міняйте інструктора
like 2
anonim_102
автор Файна_зупка • 17 июня в 16:34
6
Ответ дляКонтрольница
Ну вот так. Села и поехала. Сейчас учусь, откладывала это дело много лет, но как появилась надобность, так и пошла на учёбу
у мене щоб гостра необхідність - то немає, але я зрозуміла, що якщо зараз не наважусь (ось виповнилося 37 років), то вже мабуть ніколи...Ну і переступила через спрах, оплатила грінвей, здала теорію 20/20, оплатила перший платіж в автошколі і мандражирую тепер, через тиждень навчання починається
anonim_79
Намазюкана нішою• 17 июня в 16:35
7
Получила водительское 4 месяца назад, ездила раза 3-4, но с мужем, сама еще боюсь. Потом переезд, некогда было, закинула.
Сейчас обжились, нашла мастера, нужно записаться на маникюр и педикюр, а я ссу)
И такси не вызовешь, потому что это в пригороде , мне нужно по селу большому ехать)
like 1
anonim_102
автор Файна_зупка • 17 июня в 16:37
8
Ответ дляКусюче сонечко
Подивіться на дальнобоїв - не професура ж крутить баранку
о, це да)) У мене в сусідньому будинку дівчина живе, реально ледь слова в речення складає, погляд не обтяжений інтелектом, але вже з пів року за кермом їздить, а я до дикрету була викладач у вузі...Коротше, підбадьоруюю себе як можу, раз вона змогла - і я навчусь
woman_facepalming 2 heart 2 dislike 1
anonim_100
Контрольница• 17 июня в 16:36
9
Ответ дляФайна_зупка
у мене щоб гостра необхідність - то немає, але я зрозуміла, що якщо зараз не наважусь (ось виповнилося 37 років), то вже мабуть ніколи...Ну і переступила через спрах, оплатила грінвей, здала теорію 20/20, оплатила перший платіж в автошколі і мандражирую тепер, через тиждень навчання починається
Начало положено. Я очень боялась, думала, что это вообще не моё. Но позади 20+ часов практики, скоро уже иду на экзамен
heart 1

anonim_152
Кусюче сонечко• 17 июня в 16:37
10
Ответ дляФайна_зупка
о, це да)) У мене в сусідньому будинку дівчина живе, реально ледь слова в речення складає, погляд не обтяжений інтелектом, але вже з пів року за кермом їздить, а я до дикрету була викладач у вузі...Коротше, підбадьоруюю себе як можу, раз вона змогла - і я навчусь
Все вірно
А подруг за кермом маєте ? То ви ж не дурніша
Знаю звідки страх - мабуть гіпер відповідальність та синдром відмінниці
heart 2
anonim_102
автор Файна_зупка • 17 июня в 16:39
11
Ответ дляКусюче сонечко
Все вірно
А подруг за кермом маєте ? То ви ж не дурніша
Знаю звідки страх - мабуть гіпер відповідальність та синдром відмінниці
ой, подруги всі з правами,а ле їздять мало, мають чоловіків на підхваті, а у мене підхвату немає, якщо хочу їздити на авто - маю вчитися сама
anonim_152
Кусюче сонечко• 17 июня в 16:39
12
Ответ дляФайна_зупка
ой, подруги всі з правами,а ле їздять мало, мають чоловіків на підхваті, а у мене підхвату немає, якщо хочу їздити на авто - маю вчитися сама
Але ж ті подруги явно не нобелівські лауреатки ?
heart 2 woman_facepalming 1 face_with_tears_of_joy 1
anonim_57
Кому там слова не давали• 17 июня в 16:40
13
Моя мама у років 50 пішла вчитися. Навчилася з горем пополам і ви навчитеся. І це ок, що вам страшно, бо було б дивно, якби ви на росслабоні стрибали за кермо навчальної машини і тисли педаль газу зі всієї дурі)
anonim_102
автор Файна_зупка • 17 июня в 16:40
14
Ответ дляКусюче сонечко
Але ж ті подруги явно не нобелівські лауреатки ?
різні дівчатка, хто очолює айті відділ в крупному агрохолдингу, а хто окуляри в магазині продає. Дякую за підтримку!!!
anonim_102
автор Файна_зупка • 17 июня в 16:41
15
Ответ дляКому там слова не давали
Моя мама у років 50 пішла вчитися. Навчилася з горем пополам і ви навчитеся. І це ок, що вам страшно, бо було б дивно, якби ви на росслабоні стрибали за кермо навчальної машини і тисли педаль газу зі всієї дурі)
знаєте, помітила, що хлопці легше і спокініше вчаться водінню і складають іспит, от чи то трошки у нас дискримінація за статтю, чи таки чоловікові легше опанувати цю навичку
dislike 1
anonim_57
Кому там слова не давали• 17 июня в 16:42
16
Ответ дляФайна_зупка
знаєте, помітила, що хлопці легше і спокініше вчаться водінню і складають іспит, от чи то трошки у нас дискримінація за статтю, чи таки чоловікові легше опанувати цю навичку
Ви праві, чоловікам легше, я теж це помітила
dislike 1
anonim_183
Встидаюся запитать• 17 июня в 16:42
17
Ответ дляКусюче сонечко
Але ж ті подруги явно не нобелівські лауреатки ?
Що за прикол самостверджуватися принижуючи інших?
woman_facepalming 1
anonim_152
Кусюче сонечко• 17 июня в 16:43
18
Ответ дляФайна_зупка
різні дівчатка, хто очолює айті відділ в крупному агрохолдингу, а хто окуляри в магазині продає. Дякую за підтримку!!!
От і ви зможете
anonim_102
автор Файна_зупка • 17 июня в 16:43
19
Ответ дляКому там слова не давали
Ви праві, чоловікам легше, я теж це помітила
але не завжди ж гарно їздять вони, я як вивчила теорію, просто афігєваю іншим разом, як нахально порушують ПДР. Іноді думаю, що це треба або мати 80 лвл наглості, або просто не знати правил і що порушуєш

anonim_152
Кусюче сонечко• 17 июня в 16:44
20
Ответ дляВстидаюся запитать
Що за прикол самостверджуватися принижуючи інших?
Цікаво що з вашої самооцінкою коли на питання чи подруги з нобелівськими преміями ви побачили приниження ?
anonim_102
автор Файна_зупка • 17 июня в 16:44
21
Ответ дляВстидаюся запитать
Що за прикол самостверджуватися принижуючи інших?
думаю, що пані мала на увазі, що навичку може опанувати будь-яка людина, а не те, що хтось дурний, а хтось розумний (це і так ясно, у всіх різні оцінки в школі, різна освіта і різні професії)
anonim_57
Кому там слова не давали• 17 июня в 16:44
22
Ответ дляФайна_зупка
але не завжди ж гарно їздять вони, я як вивчила теорію, просто афігєваю іншим разом, як нахально порушують ПДР. Іноді думаю, що це треба або мати 80 лвл наглості, або просто не знати правил і що порушуєш
Та всі порушують, не починайте - не від статі залежить)
anonim_152
Кусюче сонечко• 17 июня в 16:45
23
Ответ дляФайна_зупка
думаю, що пані мала на увазі, що навичку може опанувати будь-яка людина, а не те, що хтось дурний, а хтось розумний (це і так ясно, у всіх різні оцінки в школі, різна освіта і різні професії)
Саме так
Але у людини якась тригерна точка
anonim_102
автор Файна_зупка • 17 июня в 16:45
24
Ответ дляКому там слова не давали
Та всі порушують, не починайте - не від статі залежить)
особливе задоволення - їхати в маршрутці, де водій порушує, раніше мені не так страшно було
anonim_183
Встидаюся запитать• 17 июня в 16:45
25
Ответ дляКусюче сонечко
Цікаво що з вашої самооцінкою коли на питання чи подруги з нобелівськими преміями ви побачили приниження ?
У вас два повідомлення вже такого типу, подивіться на тих, подивіться на цих. Ділити людей на сорта для чого?
woman_facepalming 1
anonim_57
Кому там слова не давали• 17 июня в 16:51
26
Ответ дляФайна_зупка
особливе задоволення - їхати в маршрутці, де водій порушує, раніше мені не так страшно було
Та ви як права отримаєте, то на пішохідному будете йти і головою крутити) і намагатися якомога швидше перейти)
Я до того, як отримати права, йшла з гордо піднятою головою, а зараз як заєць біжу
face_with_tears_of_joy 1
anonim_5
Радуга-дуга• 17 июня в 16:48
27
Ответ дляКому там слова не давали
Ви праві, чоловікам легше, я теж це помітила
Просто большинство в 15 воровали у родителей машину и гоняли ) в детстве все легко даётся . А если мужчина не ездил , то и учиься в 30 лет ему будет тяжело как и женщине
anonim_57
Кому там слова не давали• 17 июня в 16:50
28
Ответ дляРадуга-дуга
Просто большинство в 15 воровали у родителей машину и гоняли ) в детстве все легко даётся . А если мужчина не ездил , то и учиься в 30 лет ему будет тяжело как и женщине
Не знаю щодо крадіжок, але мій чоловік таким не займався і дуже легко освоїв і водіння і теорію. Сів і поїхав. Не те, що я
anonim_131
Піу!Піу!• 17 июня в 16:54
29
Ответ дляФайна_зупка
о, це да)) У мене в сусідньому будинку дівчина живе, реально ледь слова в речення складає, погляд не обтяжений інтелектом, але вже з пів року за кермом їздить, а я до дикрету була викладач у вузі...Коротше, підбадьоруюю себе як можу, раз вона змогла - і я навчусь
кстати, есть такое, сколько замечала, реально тупые телки гыгы гага и ездят за милую душу
я так и не смогла побороть страх
anonim_57
Кому там слова не давали• 17 июня в 17:01
30
Ответ дляВстидаюся запитать
Пробувати. Усвідомлювати, що ви на навчальній машині, що всі довкола це бачать, всі вони теж були в цих навчальних машинах, теж робили помилки, теж боялися. У інструктора будуть педалі, він буде вас страхувати. Саме головне, якщо ви відчуватимете що у вас поганий контакт з інструктором, якщо він вас сварить, пригнічує замість того щоб мотивувати та підтримувати - відразу міняйте інструктора
Підтримую! Мій перший інструктор волав, що я дуже повільно містом їду - 40-50 км/годину і цим створюю перешкоду іншим водіям, а маю їхати швидше. Ну куди швидше, якщо коли я їду швидше, то у мене від страху все холоне всередині. Потім вже мені сказали, що він неправий і так не варто робити... Навчив мене третій інструктор, але добре.
Тому міняйте інструктора, якщо щось не так і не затримуйтеся. Вам потім їздити і створювати небезпеку, якщо недовчитеся
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff