Кукусики• 21 марта 2021

Епіцентр Ашан працює львів

ПочтальЁнша• 21 марта 2021
Звичайно

Где тут 0?• 21 марта 2021

Тавишо
автор Кукусики • 21 марта 2021
Ответ дляПочтальЁнша
Звичайно
Дякую тобто завтра працює так?
МУСЯкомарова• 21 марта 2021
так вы всех советчиц решили уведомить?
ПочтальЁнша• 21 марта 2021
Ответ дляКукусики
Дякую тобто завтра працює так?
Так.
Щас ухожу• 21 марта 2021
Я Вам більше скажу)))) Усе працює, навіть ятки на базарі з речима та ін., стрічкою затянуті, написано ’ працюємо на виніс’ і номер телефона, а в дверях сидить продавець)))
Щас ухожу• 21 марта 2021
А ще сьогодні була в Обнові. Теж написано ’ Закрито, працюємо за попереднім записом’ і стоїть хлопчик, який дозовано пускає покупців та записує їх прізвища та телефони)))
автор Кукусики • 21 марта 2021
Всі дуже вам дякую
Ms. Скромность• 22 марта 2021
На сегодня в Германии в магазин одежды по предварительной записи за день можно попасть. Назначают время, спрашивают или вам хватит 15-20 мин для покупок, если Вы ответили нет- предлагают другое время.