Отполированный Артем• 02 апреля 2021
Як такий стіл з цими стільцями?
Дівчата, хелп мі пліз. Нова квартира, свіжий ремонт, сині фасади на кухні (RAL 5023), чорні ручки, стільниця дуб сонома.
Ремонт без дезайнера, то вже всю голову зламала. Хочу стіл круглий розкладний, після довгих мук вибору наче зупинилася на тому, що на картинці. У нього ніжки - колір графіт. Є ще повністю кольору дерева (дуб мед). Тобто і колір ніжок відрізняється від ручок на фасадах, і колір матеріалу столу трохи відрізняється від стільниці. Плюс хочу такі стільці. Чи не буде колхоз? А як самі стільці, гармоніюють зі столом (не прив"язуючись до кухні)? Дякую.
Отполированный Артем
• 02 апреля 2021
Ответ дляНаверняка
Стол нет
чому? через колір? Є ще такий повнісю білий, теж про нього думаю.
Наверняка• 02 апреля 2021
Ответ дляОтполированный Артем
Какой-то более «легкий», невесомый
Ух ты какая Я• 02 апреля 2021
Ответ дляОтполированный Артем
Дуже ваш масивно виглядає
Чупа-чупс• 02 апреля 2021
Автор, все нравится! Хотелось бы чтоб у стола ножки не выбивались. И стулья от бужи рекомендую такие, во/первых Мега удобные.Ваши тоже красивые, но кухня не большая, а стулья громоздкие для неё. Эти более элегантные) цвета любые есть+ ножки любые
Ух ты какая Я• 02 апреля 2021
Ответ дляЧупа-чупс
Ці стільці взагалі під інший стиль...
Отполированный Артем
• 02 апреля 2021
Ответ дляУх ты какая Я
Стіл білий візьміть від Ikea
нерозкладний(
Наверняка• 02 апреля 2021
Ответ дляУх ты какая Я
Стіл білий візьміть від Ikea
У нас такой черный Юск)
Согласна
ЛолитаНеРазлита• 02 апреля 2021
Стол от Икеа, вечно грязная будет ножка.
Как не крути, а ногами по ней ёрзают.
Ваш вариант считаю самый подходящий!
Как не крути, а ногами по ней ёрзают.
Ваш вариант считаю самый подходящий!
Чупа-чупс• 02 апреля 2021
Вот с деревянными ножками. Но я бы не упиралась на синий, что стул и кухня должны быть одного цвета.взяла б такие горчичные например стулья.
ЛолитаНеРазлита• 02 апреля 2021
Ответ дляЧупа-чупс
Именно такой вариант тоже не плох!
Отполированный Артем
• 02 апреля 2021
Ответ дляЧупа-чупс
Дякую! Таку модель теж розглядала, вона у мене в топі. Якщо не ті, що у мене на фото - то напевне візьму такі. А от з кольорами боюсь переборщити, і так уже досить кольорів. Гірчичні хіба подушки будуть на синій канапі поряд
Ух ты какая Я• 02 апреля 2021
Ответ дляОтполированный Артем
нерозкладний(
З одною центральною ножкою шукайте.
Отполированный Артем
• 02 апреля 2021
Ответ дляУх ты какая Я
З одною центральною ножкою шукайте.
Ні, дякую. Не варіант
АяВсёЗнаю• 02 апреля 2021
Автор, все гарно, нікого не слузайте, робіть як Вам подобається. Подивіться на ютюб Как живут другие. Там такі круті рішення. Моя кухня, робила, як я мріяла, я від неї балдію, і по барабану на тренди, моду і інших
Чупа-чупс• 02 апреля 2021
Ответ дляОтполированный Артем
😊👍🏻👍🏻 я на Этих стульях села как-то в кофейне и влюбилась, насколько удобные и имспатичные, у меня сейчас стройка. Скоро ремонт и единственное что я знаю точно, это какие у меня будут стулья на кухне)
Не куру• 02 апреля 2021
Ответ дляУх ты какая Я
Стіл білий візьміть від Ikea
Вообще не подходит к кухне
Не тот стиль и глянец не надо
4есотка• 02 апреля 2021
Ответ дляmatyakaslova
Белый с ножками дерево И д . Фото
У нас сайде як фото 1👍👍👍
Правда 2 м , здоровенний
Не куру• 02 апреля 2021
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ручки и плитка...не слишком? Извините
АяВсёЗнаю• 02 апреля 2021
Ответ дляЧупа-чупс
Аи все вірно написали, стілтці потрібно вибирати попою, як і матрас. Ми в салон як заїзали, я просто розгубилась від кількості, але методом сидіння - лишилось три варіанти і вже з них вибрали свої.
АяВсёЗнаю• 02 апреля 2021
Ответ дляНе куру
Ручки и плитка...не слишком? Извините
А мені слишком, ручки вишуковувала по всьому інету, просто кайфую, єдине - підлога непрактична, але така дісталась.
Не куру• 02 апреля 2021
Ответ дляАяВсёЗнаю
Та не, все норм. Просто их так много и с плиткой сливаются
А так кухня красивая