Железный коготь• 03 апреля 2021
Великі борги родича. Що з нами далі буде?
Родич за життя наробив страшенних боргів на бізнес (суми такі, що якщо скажу - напишете що троль), ніякого майна на собі не має, дружина з дітьми теж гола-боса. Помер, нічого нікому не сказав, родина почала тільки зараз дізнаватись, що він винен космічні суми дуже впливовим людям. З дружини та дітей брати нічого, таких грошей нема ні в кого. Будуть же йти по гроші до сестер, братів, батьків, до всіх хто причетний, люди такі, що вб´ють та закопають. Я маю власну невеличку справу, будиночок, квартиру, я одна з родини маю що віддати, інші або пенсіонери, або звичайні люди зі звичайною зарплатнею. На паперах боргів нема звичайно, але ж їх ніхто не пробачить... Хто був в такій ситуації - порадьте що робити, я навіть дихати тепер боюся.
Бандитка Сью• 03 апреля 2021
Знакома Ваша ситуация, Автор. Брат взял также как Ваш в долг и не отдавал в оговоренный срок. Потом переехал в Киев и не выходил на связь. Его стали искать. Звонили родителям, мне (сестре) несколько раз.
Тепличная• 03 апреля 2021
Ответ дляЖелезный коготь
Ресторанний, розважальний. Товару нема, брати з бізнесу нічого, приміщення в оренді, техніка теж.
жена его что может, то пусть отдаст. вы с тех денег не жили, не на них заработали. вам еще скорее всего заботится о родителях и детях брата. да, семья - есть семья. может и придется.
АфродитаПетровна• 03 апреля 2021
Ответ дляЖелезный коготь
Людям. Впливовим, заможним людям.
И под что они ему давали деньги?
Такие люди просто так денег не дают.
Аноним-ка• 03 апреля 2021
Ответ дляЖелезный коготь
Ще ні, але я не знаю як себе поводити, якщо почнуть. Дуже боюся за свою родину
Скажите, что этот урод и у вас одолжил 10000$ и не вернул, и вы его ненавидите.
АфродитаПетровна• 03 апреля 2021
Ответ дляЖелезный коготь
Давали за старі зв´язки. Під майбутні проекти
Не дают пенсионеру у которого ничего нет денег.
Не дают.
Отчебучкина• 03 апреля 2021
Ответ дляЖелезный коготь
А когось буде турбувати, спілкувались ми чи ні?
Извините, но вы такую ахинею несете..
Вам мало проблем в жизни, поэтому вы их себе придумываете?
Хачапууури• 03 апреля 2021
Ответ дляЖелезный коготь
Так, дружина офіційна. Все майно він продав або заклав в рахунок кредитів. Ні квартири, ні машини, нічого немає вже
Ну и всё
Добрая свекровь• 03 апреля 2021
Ответ дляЖелезный коготь
Так, колись був, у 2000х. Багато знайомств було та гарно говорити вмів...
Автор, я була у Вашій ситуації, коли помер мій батько.
До мене дзвонили колектори.
Я сказала, що він мені винен 100 тисяч доларів і я перша у черзі на отримання боргів.
Більше не турбували.
В мене майна багато - і будинок і квартира і автомобіль і земельна ділянка.
І батько мені справді був ’винен’ але трохи менше - ми разом розпочинали бізнес. Але він помер і все те десь загуло :(
До мене дзвонили колектори.
Більше не турбували.
Аноним-ка• 03 апреля 2021
Ответ дляАфродитаПетровна
И под что они ему давали деньги?
Такие люди просто так денег не дают.
Вы были знакомы с братом автора?
Или с теми людьми?
жар-птица Нюра• 03 апреля 2021
Я бы на Вашем месте подстраховалась-напишите расписку якобы от родственника, что он Вам денег должен. Если к Вам прийдут , скажите , что и Вам он тоже денег должен.
ПоЗиТиВнАя• 03 апреля 2021
Ответ дляbilochko
Вряд-ли бы кто-то ему под честное слово давал. А не разводят ли вас, автор, сейчас?
Кто разводит автора
Хачапууури• 03 апреля 2021
Ответ дляЖелезный коготь
Від бухгалтера його фірми, яка в істериці до нас звернулася
А вы причём? Слать лесом , сказать бухгалтеру что и вам он должен денег
Хачапууури• 03 апреля 2021
Ответ дляТепличная
занимались не я лично, но отдавали. ну, там выбора мягко говоря не было. но сами не рыпайтесь.
А вы наследство принимали ?
Грушки-яблочки• 03 апреля 2021
Ответ дляЖелезный коготь
Вы глупая, что ли? Какое Вы имеете отношение к долгам вашего родственника? Вы писали расписку, были поручителем? Вы НЕ имеете никакого долга ни перед кем.
Невидимка• 03 апреля 2021
Ответ дляЖелезный коготь
Його дружині вже 60 років, живе у зйомній квартирі, бо свого нічого нема
бедная женщина(
гражданинГрубиян• 03 апреля 2021
Ответ дляЖелезный коготь
Вкладав в бізнес, який не працював та в локдауни взагалі вмер
Вклав в бизнес.Значит есть товар,активы,счет в банке.
Меряю от единицы• 03 апреля 2021
Ответ дляЖелезный коготь
Жене 60 лет нет ничего, а детям судя по возрасту родителей уже тож за 30. У детей тоже ничего нет?
Железный коготь
• 03 апреля 2021
Ответ дляМеряю от единицы
Діти за кордоном, на зйомі живуть, мають ВНЖ, в Україні вже з минулого року навіть не з´являлися
Синди Кроуфорд• 03 апреля 2021
Ответ дляЖелезный коготь
продавайте свое имущество и уезжайте
Гадаю_По_шнуркам• 03 апреля 2021
І бухгалтеру скажіть що він вам винен і щоб вона вас більше не турбувала бо мені здається коли прийдуть вибивати гроші відправить до вас .
Грабля• 03 апреля 2021
Ответ дляЖелезный коготь
а что с бизнесом ?
Ноу коммент• 03 апреля 2021
Ответ дляЖелезный коготь
Ми знали що є борги, але навіть не здогадувалися, які саме
яки саме? я вот 800 штук должна, но ничего, жива здорова
НеГолосую• 03 апреля 2021
С Вас начнут требовать и прессовать-как только Вы начнете оправдываться. Только признаете себя сестрой и начнете рыдать- вас начнут жестко прессовать. Лучший способ- от руки написать расписку, что он вам должен( сумму придумайте большую). И все. Вы злая, тоже потерпевшая, тоже в кредитах.
Я_канеша_извиняюсь• 03 апреля 2021
Ответ дляГрушки-яблочки
Ага, колектори, наприклад, до 3-го коліна родичів дістають за 1000 грн.
А що там у тих бандюків на думці, і як вони борг вибивають
Бесстыдница• 03 апреля 2021
Ответ дляЖелезный коготь
Людям. Впливовим, заможним людям.
Вони зовсім дурні давати гроші такому горе бізнесмену
Тепличная• 05 апреля 2021
Ответ дляХачапууури
А вы наследство принимали ?
да, но конкретно с теми людьми не имеет значения принял ты наследство или нет.
Тепличная• 05 апреля 2021
Ответ дляНоу коммент
интересно как.