завжди_посміхаюсь• 03 апреля 2021

Костюм на захист дисертації

Дівчатка, Київ! порекомендуйте магазини з класичними костюмами на захист дисертації!
Взагалі не розумію,яким він має бути 🙈ніколи в житті не було костюмчика🙃
Трусиковед• 03 апреля 2021
В Киеве карантин,, завтрешнего дня все закрыто.
Точный сантиметр• 03 апреля 2021
Ответ дляТрусиковед
Все закрыто уже 2 неделт, а с завтра транспорт по пропускам
Та легко!• 03 апреля 2021
Подруга купує класичні костюми у Natali Bolgar . Їй 38 років. https://natalibolgar.com/catalog/kostyumy/?page=2
Ms. Искренность• 03 апреля 2021
Зачем прям костюм? У меня была юбка-карандаш и блузка с коротким рукавом.
Вообще не факт• 03 апреля 2021
Теж рекомендую Natali Bolgar
автор завжди_посміхаюсь • 03 апреля 2021
Ответ дляMs. Искренность
Ой ні))не люблю блузок!
Ответ дляТрусиковед
Тільки на 2 тижні,а потім надіюсь все відкриють)
Ms. Искренность• 03 апреля 2021
Ответ длязавжди_посміхаюсь
Ой ні))не люблю блузок!
Ээээ, сорри, а за что Вы их не любите ? Хотя, дело Ваше
Ответ дляMs. Искренность
У мене 2 є,я просто більше спорт люблю))))
Ответ дляMs. Искренность
Хоча хороша ідея!
Просто Мария• 03 апреля 2021
Ответ длязавжди_посміхаюсь
Хоча хороша ідея!
Ну с каким коротким, вы чего? Юбка до колена, пиджак и блузка, никаких ярких цветов, никакого принта, цаеточков и тп
Просто звязда• 03 апреля 2021
Ответ длязавжди_посміхаюсь
Ой ні))не люблю блузок!
Под костюм все равно блузу нужно, на голое тело не пойдёт, совет будет мысли терять)
КаРаКаТиЦа• 03 апреля 2021
В мене була спідниця ´олівчик´, біла блуза на довгий рукав із зібраною стієчкою та жилет короткий
Але поки мій аутфіт висів на шафі і чекав судного дня, я за тиждень до захисту схудла на 4 кг і в останній день по мені підганяли!
Пам´ятайте про такий ляпсус)
КаРаКаТиЦа• 03 апреля 2021
Ответ дляПросто звязда
Так топ стриманий можна) Але мені в жакеті було некомфортно навіть тренувати спіч, не те що в реалі...
Вероятненько• 03 апреля 2021
Я захищалася у платті. Вибрала спеціально для захисту. Темно-синє, трикотажне. По фігурі сіло ідеально.
Автор, не парьте собі мозок. Захист буде в карантинному форматі?
Айпишница• 03 апреля 2021
Я не занималась, но для работы нужен был деловой стиль. Носила темно- синее платье, когда прохладно, одевала наверх пиджак. Или пиджак и брюки. Под пиджак не обязательно блузку, я их тоже не люблю-грудь большая плохо сидят, тяжело найти идеальную, одевала под низ или майку классическую или реглан,
Просто звязда• 03 апреля 2021
Сукня діловому стилі теж ок. Важлива суть роботи і якість доповіді, а ваш вигляд просто має бути пристойним. Не хвилюйтеся, вивчіть доповідь, і виспіться))).
Русалка на ветвях• 04 апреля 2021
Ответ дляВероятненько
Теж захищалась у сукні, рукав за лікоть, довжина за коліно колір зелений смарагдовий, головне, щоб вам було зручно і вигляд був доречний.