Допомога вже в Україні?

Ракета ATACMS прилетіла по розташуванню підрозділу ППО на Тарханкуті у т.о. Криму, — росЗМІ

Раніше Міноборони рф заявляло про 17 збитих безпілотників та відбиту атаку ATACMS цієї ночі.
18 3 2
Piracanta 28 апреля в 12:13
Нехай прилітає
Леска 28 апреля в 12:13
Ще ж раніше таємно доставили
8 1
Love_Love_Love_ 28 апреля в 12:13
Вона вже давним давно в Україні
12 5
ElenaMari 28 апреля в 12:15
Ответ дляLove_Love_Love_
Вона вже давним давно в Україні
Зачем такие темы, и зачем врагам знать, что бы нас бомбили больше. Нам дали пару штук, а у них дофига всего. Не дай Бог раша начнёт пулять и искать где эта техника спрятана
ElenaMari 28 апреля в 12:16
В стране война, а все расписывают что где когда, по приколу
21 9 2
Pole 28 апреля в 12:16
Ответ дляElenaMari
Зачем такие темы, и зачем врагам знать, что бы нас бомбили больше. Нам дали пару штук, а у них дофига всего. Не дай Бог раша начнёт пулять и искать где эта техника спрятана
А тим, хто з США пише, все одно. Не по ним же будуть стріляти.
16 6 1
nenatasha 28 апреля в 12:16
Ответ дляElenaMari
Зачем такие темы, и зачем врагам знать, что бы нас бомбили больше. Нам дали пару штук, а у них дофига всего. Не дай Бог раша начнёт пулять и искать где эта техника спрятана
вона це робить вже більше двох років
8 5
irkin 28 апреля в 12:19
Ответ дляElenaMari
Зачем такие темы, и зачем врагам знать, что бы нас бомбили больше. Нам дали пару штук, а у них дофига всего. Не дай Бог раша начнёт пулять и искать где эта техника спрятана
А-ха-ха. А так то они не пуляют и не ищут
7 7 1 1
автор L-i-s-a-92af 28 апреля в 12:17
Ответ дляЛеска
Ще ж раніше таємно доставили
Чому тоді раніше не застосовували?
9 4
Love_Love_Love_ 28 апреля в 12:17
Ответ дляElenaMari
Зачем такие темы, и зачем врагам знать, что бы нас бомбили больше. Нам дали пару штук, а у них дофига всего. Не дай Бог раша начнёт пулять и искать где эта техника спрятана
Ясно кеп
5 3
ElenaMari 28 апреля в 12:17
Ответ дляL-i-s-a-92af
Чому тоді раніше не застосовували?
Автор закройте тему, смысл от нее
11 6
Tori1602 28 апреля в 12:18
Посол Литви каже мосту приготуватися 🔥🔥🔥
16 9 2
Манула 28 апреля в 12:22
Ответ дляLove_Love_Love_
Вона вже давним давно в Україні
Маю надію, що її все таки буде більше і хоча би фронт стабілізується та пво підсититься в найближчий час
Elena_Kiev_Solomenskiy 28 апреля в 12:19
они и про атакамсы сбитые говорили тоже. кому верить..
Манула 28 апреля в 12:21
Ответ дляTori1602
Посол Литви каже мосту приготуватися 🔥🔥🔥
Замість тролінгу краще мовчати. Минулий рік з піаром контрнаступу тому в доказ ...
Tori1602 28 апреля в 12:23
Ответ дляМанула
Замість тролінгу краще мовчати. Минулий рік з піаром контрнаступу тому в доказ ...
Хай русня збирає своі монатки в Криму.
Кораблі вже никають, все інше буде роз@бане
9 5
автор L-i-s-a-92af 28 апреля в 12:23
Ответ дляLove_Love_Love_
Вона вже давним давно в Україні
Звідки така впевненість?
2 1
Манула 28 апреля в 12:23
Ответ дляTori1602
Хай русня збирає своі монатки в Криму.
Кораблі вже никають, все інше буде роз@бане
Амінь
3 1
автор L-i-s-a-92af 28 апреля в 12:25
Ответ дляElenaMari
Автор закройте тему, смысл от нее
Ага,сейчас
И открыть еще 150 тем про мобилизацию и ’все пропало’, как вы и ваши коллеги?
6 4 1
автор L-i-s-a-92af 28 апреля в 12:27
Ответ дляTori1602
Посол Литви каже мосту приготуватися 🔥🔥🔥
Теж бачила таке)
3 3 1 1
автор L-i-s-a-92af 28 апреля в 12:28
Ответ дляМанула
Маю надію, що її все таки буде більше і хоча би фронт стабілізується та пво підсититься в найближчий час
Думаю,нам дають можливість заморозити фронт на більш вигідних позиціях.
4 1 1
автор L-i-s-a-92af 28 апреля в 12:29
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
они и про атакамсы сбитые говорили тоже. кому верить..
Ну прилет в Тарханкут был,это подтверждают обе стороны
3 1 1
Pole 28 апреля в 12:30
Ответ дляTori1602
Хай русня збирає своі монатки в Криму.
Кораблі вже никають, все інше буде роз@бане
Ні, краще хай сидять, щоб і від них мокре місце лишилося.
1 1
ok1904 28 апреля в 12:31
Ответ дляTori1602
Посол Литви каже мосту приготуватися 🔥🔥🔥
З мостом не так все просто. Тому хай базікало базікає, але на все є своє НО
3 2
ok1904 28 апреля в 12:31
Ответ дляМанула
Замість тролінгу краще мовчати. Минулий рік з піаром контрнаступу тому в доказ ...
То було заплутування противника. Метод ведення війни.
6 2 1
автор L-i-s-a-92af 28 апреля в 12:31
Ответ дляМанула
Замість тролінгу краще мовчати. Минулий рік з піаром контрнаступу тому в доказ ...
Бо злили план наступу русні і вони підірвали ГЕС,коли ЗСУ почали наступ.
Хай тепер шукають ту крису в штабі.
4 4
ok1904 28 апреля в 12:32
Ответ дляL-i-s-a-92af
Звідки така впевненість?
Бо давно
ElenaMari 28 апреля в 12:32
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ага,сейчас
И открыть еще 150 тем про мобилизацию и ’все пропало’, как вы и ваши коллеги?
Удалено администрацией...
автор L-i-s-a-92af 28 апреля в 12:32
Ответ дляok1904
Бо давно
Чому ж тоді дали підірвати ТЕСи?
ok1904 28 апреля в 12:33
Ответ дляL-i-s-a-92af
Чому ж тоді дали підірвати ТЕСи?
Бо то було дуууже давно, незбиваєма зброя, якось так .