Первая леди колхоза• 07 апреля 2021
Почали сильно потіти ступні. Що робити?
Не знаю чи співпало просто так - був ковід пару тижнів тому, практично без симптомів, а після цього почали дуже сильно потіти ступні, без запаху, просто мокрі ноги на підошвах. В когось було таке? Завтра піду шукати тальк. Просто дивно якось, навіть не пам’ятаю, щоб таке колись було.
фан L.O.S.T.• 07 апреля 2021
В фб есть группы про лонг-ковид, пост-ковид. Вроде читала там про такую побочку.
У меня другие проблемы, с памятью...
Первая леди колхоза
• 07 апреля 2021
Ответ дляфан L.O.S.T.
У меня другие проблемы, с памятью...
Співчуваю вам. Нехай все прийде в норму!
фан L.O.S.T.• 07 апреля 2021
Ответ дляПервая леди колхоза
І у Вас теж!
Сосиска_Втесте• 08 апреля 2021
Ответ дляПервая леди колхоза
Месяц болела Ковидом, все это время и с недельку после сильно потели ступни, прям мокрые постоянно были