Курочка-чубаточка• 08 апреля 2021
Розлад від стевії
Хотіла замінити цукор...з´їла шоколадку,другий день розлад...зате схуднула)) а як ви переносити стевію,замінники цукру?
Курочка-чубаточка
• 08 апреля 2021
Ответ дляКликОЛЬКА
Стевия это природный сахар. Хватит тролить
То й що? В чому тролити?
ТочноБудет• 08 апреля 2021
від мальтітолу проносить, від стевії (ерітол) ні, від багатьох цукрозамінників проносить
Выручалка• 08 апреля 2021
Меня когда-то пронесло в смерть от мармелада со мтевией, съела упаковку)
Флюорография гуся• 08 апреля 2021
Скорее всего в Вашей шоколадке стевии от силы 0,02 г на 100 грамма. Внимательно читайте состав.