Просто болталка• 08 апреля 2021
Хто розбирається в темі вегетаріанства і запорів, зайдіть
Дуже багато років страждаю від запорів. Що тільки не робила вже, діагностику проходила.
Цього року вирішила постувати за всіма правилами. І, о диво, під час посту (повне веганство) запори пройшли. Гліцеринові свічки жодного разу не знадобились.
І ось піст закінчився (я католик), я дуууже обережно з нього вийшла і знову ця штука з запорами. Мені ставати веганом назавжди? 🙈
Може хтось має подібний досвід?
Жена аллигатора• 08 апреля 2021
Можливо вам просто треба додати більше овочів для раціону?
Плюс ви ж уже бачили при якому харчуванні все в порядку, може варто до нього потрошки додавати тваринну їжу і стежити за організмом?
Просто болталка
• 08 апреля 2021
Ответ дляНетЕщеНаверное
Можна додавати рослинну клітковину у порошку до раціону
Хм. Не бачила таку. Пошукаю, дякую.
Соображалочка• 08 апреля 2021
Ответ дляПросто болталка
Хм. Не бачила таку. Пошукаю, дякую.
на стендах с диетическими/диабетическими продуктами
Просто болталка
• 08 апреля 2021
Ответ дляЖена аллигатора
Так, якось треба вийти на правильне харчування для себе.
руки_Крюги• 08 апреля 2021
Ні, достатньо ввести щодень салати з сирих овочів. Все життя мучилась тим самим. Цієї зими щодень робила собі салат з сирої моркви, буряка, редьки. Все працювало супер. Навіть при м´ясі в раціоні.
Просто болталка
• 08 апреля 2021
Ответ дляруки_Крюги
Дякую. Я не пробувала ніколи.
Добре, що є цей сайт, все таки, дівчата
И_В_офигительных_штанах• 08 апреля 2021
Ответ дляПросто болталка
Хм. Не бачила таку. Пошукаю, дякую.
Вот хлебцы из атб, пол пачки вместо хлеба, результат гарантирован. А хотите и пачку можете втоптать)
И_В_офигительных_штанах• 08 апреля 2021
Ответ дляруки_Крюги
Кому как, я ем много овощей, а результата ноль.
Кишмишная Мая• 08 апреля 2021
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Добавьте ещё растительные масла
И_В_офигительных_штанах• 08 апреля 2021
Ответ дляКишмишная Мая
Добавьте ещё растительные масла
Та я свой способ нашла, хлебцы моё всё)
Корсет_на_шурупах• 08 апреля 2021
Да, я тоже в пост отдыхаю от запоров, а потом из-за мяса начинаются проблемы. Я его очень люблю, мясо это
Когда обычное питание, то с запорами борюсь вяленым черносливом.
руки_Крюги• 08 апреля 2021
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Коли овочі термічно оброблені, то в мене теж так. Коли додаю щодня велику порцію сирого салату - все ок.
Просто болталка
• 08 апреля 2021
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А я на молочку грішу. Думаю, що вона мій особистий ворог #1. Але люблю її окаянну)
Рву и мечу• 08 апреля 2021
У меня были запоры постоянно до 26 лет . Потом родила ребенка и через годик стала вегетарианкой . Запоры чудесным образом прошли , и не беспокоят уже почти 10 лет .Но не знаю по какой причине прошли из-за вегетарианства или из-за родов .
Просто болталка
• 08 апреля 2021
Ответ дляРву и мечу
Однозначно, вегетаріансто. Я теж відмовилась від м´яса. Але від молочки не можу.
А які Ви додаткові вітаміни вживаєте?Дуже цікаво
Успокойся_Успокойся• 12 апреля 2021
Ответ дляПросто болталка
Девочки ,а при РПП что лучше?
Просто болталка
• 12 апреля 2021
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Девочки ,а при РПП что лучше?
Психолог?
Успокойся_Успокойся• 12 апреля 2021
Ответ дляПросто болталка
Психолог?
Была анорексия,потом булимия, сейчас от стресса могу переесть ( компульсивное переедание).
Психологи,психиатры,сама диетолог и к другим диетологам ходила,без результата.
Просто болталка
• 12 апреля 2021
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Дорога моя, ви проходили курс антидепресантів? Не треба їх боятись
Успокойся_Успокойся• 12 апреля 2021
Ответ дляПросто болталка
Да,не помогло.
Помогало только даль от семьи . Я спокойна когда подальше от них