Рожева юбка• вчера в 22:30

Підкажіть по «режиму тиші» закордоном

Ситуація така. Я на морі. Три ночі кабак під вікнами не дає спати. Скажімо так: музика не грає. Просто сидять компанії, які, ясно - випили, закусили, та й гомонять, весело сміються (регіт. Інколи жіночі якісь «ооооооо, яяяяя, хахаха» тощо. Прям голосно. Я на другому поверсі чудово чую.

Вчора була просто кабзда. Я прокрутилася до 2 ночі, і вже залізла в інтернет почитати чи є якісь обмеження. Приблизно от що він пише (фото)

Я пішла вчора до адміністратора кабака, і сказала про враження. Каже ок, я скажу їм тихше бути. Вона наче сказала, але нічого не змінилося. За 15 хв я пішла повторно (ну тут нема шо йти, вийшов з кв, по сходинкам вниз один проліт і ти там), і знову адміністратору сказала що ось тут стаття така-то - тиша після 23год на терасах. Вона сказала ні, фігня. Все у нас можна на вулицях, вони просто болтають.

Ок, кажу. Запитаю в поліціі. І я викликала! Офіцер їм щось сказав, що не знаю. А мені сказав - так, до 23 год галдьож дозволено, потім все. І з другого виклику - вже штраф закладу.

Отже питання таке - ЩО мається на увазі «порушення тиші»??? Як я і сказала - музики нема як такої. Точніше справа не в ній. А в реготі і застільній голосній бесіді з періодичними реготами і вигуками. Чи це «порушення тиші» чи ні?
автор Рожева юбка • 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Кабак з буйними п´яними дівками на курорті, куди вони приїхали відірватися по повній програмі.
І тут на тобі, монашка зверху хоче тиші і цнотливості.
Кіоск.
З двома столиками
Буйні тусовщики тут мають перебувати і ніде більше в місті?

Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляРожева юбка
Тому і не зняла. Невже ви і це не взмозі якось самостійно зрозуміти
Ми не в змозі. Другий рік підряд селитися над баром навіщо???
автор Рожева юбка • 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Не думаю що по повній відірватися - це саме тут.
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляРожева юбка
Кіоск.
З двома столиками
Торік вони там були? Менше кричали чи ви спокою менше хотіли, десь в загулах були також?
автор Рожева юбка • 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Не другий. І не третій
Ну не було закладу . Шо ж таке, що ж важко так все ? Я довго маю розжовувати елементарні речі? «Бар», «відірватися»…ну Ви невпопад пишете.,
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляРожева юбка
Кіоск.
З двома столиками
Ви можете їм піти підказати кращі місця для буйних тусовок. Але вони можуть не погодитися і обматюкати, наприклад. Я б остереглася.
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляРожева юбка
Не другий. І не третій
О, нарешті! Тобто вам треба щоночі викликати поліцію, щоб бар закрився. А потім ви приїдете восьмий раз, а бар знову є.
Ну років за 10 справитеся. Що ще на відпочинку робити, хоч якась розвага.
автор Рожева юбка • 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Ну ок, я не проти дискусії. Де треба знімати?
автор Рожева юбка • 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
І таке питання. От місцеві - напихають порушникам самостійно так, що ті самі згортаються і розсасуються. От поляки, украінці тусять (але заважають), і їх мало не з вікна - затикають і випроваджують місцеві тьоті.
А от приїхала українка - і в межах закону ПОПРОСИЛА на перший раз - то її нахуй слать можна, виходить? Ну , виходить так🤷‍♀️ а не поясните чому?

Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляРожева юбка
Там, де за 1 км нема жодного бару.
Ми якось в Карпатах жили на березі Чорного Черемоша, дуже раджу.
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляРожева юбка
В якій країні ви зараз буйствуєте?
автор Рожева юбка • 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
В якій країні ви зараз буйствуєте?
А Ви загляніть в скрін
Заодно і побачете, чи я маю підстави чи це моя така придурь, в одної в світі.
В так, я в основному приїхала поспати. Це найближче прийнятне море для цього. Бо дитині сон не цікавий, а треба якось пробути тижні 3-4 «десь». Якщо волать не можна по закону, то поясніть мені заради чого чи кого я маю ужиматися. Щоб поляки попизділи? Ну то нехай ідуть і на власній терасі сидять. Чого я маю їх тут слухати до ранку
автор Рожева юбка • 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
В якій країні ви зараз буйствуєте?
І я їх навіть вчора не чіпала. Я пішла до продавчині (адміністратора, як я висловилася спершу), і їй озвучила претензії, далі, коли не допомогло, посилалася на закон. І вже потім - я викликала. І навіть сьогодні я тут цікавлюся для чого ? Щоб власник не мав штраф, якщо я щось собі на плутала. То якого чорта я маю читати відповіді такі, наче я на вас як мінімум на кожну …замазала коротше чимось неприємним
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляРожева юбка
А, ви в Болгарії? Навряд чи вам повезе.
Я в Німеччині, от тут в 10 всі затикаються як риби, законослухняність вражає.
А курорт в Болгарії - заробітки в сезон і ваші права человеков навряд чи вони поділятимуть. Треба бути реалісткою.
Наступного разу в Німеччину чи Данію їдьте, тут орднунг ідеальний. Тільки море Північне
Оченьценная• 1 час назад
Ответ дляРожева юбка
Питаю: не знаєте по суті питання?
А ви підійдіть вдень до найближчого відділку і запитайте в них. Чи галдьож відпочивальників- це порушення тиші після 23, чи ні?
автор Рожева юбка • 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
А, ви в Болгарії? Навряд чи вам повезе.
Ну а поліціі є справа до заробітку ?
автор Рожева юбка • 1 час назад
Ответ дляОченьценная
Та вони 5 хв їдуть вночі. Чого вранці
автор Рожева юбка • 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
А, ви в Болгарії? Навряд чи вам повезе.
То що в решті решт є «гучно»?
Їх гучність- це як малолітки на лавці під підʼїздом зависають. Чим більше вжито, тим стає гучніше
Оченьценная• 1 час назад
Ответ дляРожева юбка
Та вони 5 хв їдуть вночі. Чого вранці
Щоб не викликати їх до закладу. А типу ви проходили повз і вирішили уточнити одне питання...

А я нівроку• 1 час назад
Ответ дляНеместная Я
Был случай недавно, во дворе в 9 вечера мужик стал сигналить. Вылезло куча людей из окон и ему моментально напихали, сказали, что есть маленькие дети и они спят. Быстро угомонился мужик, моментально. Это местные и их разборки.
Это вы где в Болгарии? Я тоже тут, в столице. Все от района зависит. В центре там ночами орущие. У меня в районе тут бы снесли голову точно ночью за шум. Но бывает в тишине несется машина и шумно к гаражу подъезжает и начинает тот гараж поднимать дверь. Шумно. Но все молчат
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляРожева юбка
То що в решті решт є «гучно»?
Та зрозуміло. У мене дітвора днями у футбол під вікном грає, трохи дратує, то я вікна закриваю.
Дома що робите, коли вночі малолітки на лавці кричать ночами?
автор Рожева юбка • 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
А, ви в Болгарії? Навряд чи вам повезе.
Ну от я ще почитала. Пишуть «поліція охоче реагує», «власники квартир охоче реагують бо відгуки»
Ну оренда в сезон це що, не бізнес?
автор Рожева юбка • 1 час назад
Ответ дляА я нівроку
Я в Власі
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляРожева юбка
Ну оренда в сезон це що, не бізнес?
А, ще відгук на Букінгу напишіть ’Квартира хороша, але знизу кабак’.
Зіпсуйте бізнес всім в Болгарії.
автор Рожева юбка • 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Та не знаю. У мене не галдять якось
Епізодично бувало, в комендантську - прям і свист, і ор. Теж визвала
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляРожева юбка
Та вони 5 хв їдуть вночі. Чого вранці
То хай їдуть. Викликайте щовечора. А що далі буде - нам розкажете, цікаво.
А я нівроку• 1 час назад
Ответ дляРожева юбка
Вы чего такая агрессивная?
автор Рожева юбка • 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Зіпсуйте бізнес всім в Болгарії.
Я нікому не маю наміру псувати. Я до цих людей ізжу завжди, готівкою плачу по приізду. Ніяких передплат тощо. Нашо мені їм псувати
Я кажу про те, що ші, наприклад, пише що можна сказати власникам. І вони теж зацікавлені припините свавілля.
автор Рожева юбка • 1 час назад
Ответ дляА я нівроку
Вы чего такая агрессивная?
А я думала я не Вам писала.
Ну вище просто пишуть таке щось, і не в найкращих формулюваннях
Оченьценная• 1 час назад
Ответ дляРожева юбка
Бо українка ж! Це ж очевидно...ми для них там люди з країни третього світу.