13 апреля 2021

Аппетит приходит во врем еды.

Нещодавно в одному з ефірів нас спитали, що саме державі не вдалося в боротібі з ковідом.
Це просте питання змусило нас задуматися: а що вдалося - відповіді не знайшли..
В програмі "Дихати" Фонду СВОЇ 735 пацієнтів за місяць ( з 12 березня по 12 квітня)
Швидкість, яку ми набрали, вражає. Але це не тому, що ми молодці, а виключно тому, що держава не змогла. Більшість з цих 735 людей були виписані з лікарень з дихальною недостатністю (щоб нам там не співали з Грушевського, 7). Частина з них - пацієнти зі складними супутніми діагнозами або життєвими обставинами, які не дозволяють госпіталізацію.
Кожен з цих 735 пацієнтів отримав кисневий концетратор або іншу респіраторну техніку виключно за медичними показаннями, які засвідчені печаткою лікаря (привіт доброзичливцям, які звинувачують нас в тому, що ми спекулюємо питаннями кисню, накручуємо паніку і вигадуємо проблему на рівному місці).
Скільки тисяч дзвінків ми опрацювали і скільки пацієнтів скерували у швидку для госпіталізації ми не рахували (на цьому місці привіт двом феям, які допомогають з госпіталізацією в особливо складних випадках).
Дякую колегам, що ви витримуєте цей ад.
Дякую волонтерам, які приходять до нас, маючи годину чи день вільного часу - без вас ми б зашилися.
Дякую нашим благодійникам - без ваших пожертв цього всього не відбулося б.
Продовжуємо.
Из Хацапетовки 13 апреля 2021
О, мальчик криворожский разгулялся, хоть поживет пять лет да правнукам подушки безопасности накопит
МощныйШива 13 апреля 2021
Я Вам таких картинок миллион нарисую ! Ссылка на официальные источники !
ЖаннаНеАгузарова 13 апреля 2021
Я вроде вижу 45000,0. Это же 45 тыс?
Джинцы на Флиси 13 апреля 2021
по второй картинке 45 тыс грн
МощныйШива 13 апреля 2021
Ответ дляДжинцы на Флиси
по второй картинке 45 тыс грн
не дорисовали нолики )))
КоролеВешна 13 апреля 2021
там таки тысячи, а не миллионы:
http://www.dus.gov.ua/content/паспорти-бюджетних-п...
на таблице на второй картинке это указано, но не показано на скрине.
Весёлая морковка 13 апреля 2021
Ответ дляКоролеВешна
там таки тысячи, а не миллионы:
http://www.dus.gov.ua/content/паспорти-бюджетних-п...
на таблице на второй картинке это указано, но не показано на скрине.
там единицы измерения тыс. грн
Весёлая морковка 13 апреля 2021
единицы измерения в той таблице какие?
ЯНаПэПэ 13 апреля 2021
Ну, подумаєш, в тисячу разів збрехала. Дрібниці...
Головне - сам факт!