15 апреля 2021

А що це у Львові карантин закінчився?

Бачу Віка Зелінська з ресторану Амадей сторіс викладає...
Виниловая пластинка 15 апреля 2021
хто всі ці люди.....
знаю тілтки Леву....
автор Заставляличка 15 апреля 2021
Ответ дляВиниловая пластинка
хто всі ці люди.....
знаю тілтки Леву....
Детектор лжи 15 апреля 2021
За блогерками не слежу, карантин вроде на месте, только завтра будут рассматривать возможность послабления. Кафе только на вынос рабтают
Пописанная парта 15 апреля 2021
В Одессе красная зона но все кафе работают со столами
автор Заставляличка 15 апреля 2021
Ответ дляДетектор лжи
За блогерками не слежу, карантин вроде на месте, только завтра будут рассматривать возможность послабления. Кафе только на вынос рабтают
Напевно до ресторанів олігархів карантин не має ніякого відношення
Виниловая пластинка 15 апреля 2021
Ответ дляЗаставляличка
фото под ложкой это фото из кафе?
автор Заставляличка 15 апреля 2021
Ответ дляВиниловая пластинка
фото под ложкой это фото из кафе?
Відео в сторіс
Виниловая пластинка 15 апреля 2021
Ответ дляЗаставляличка
а чем ее чел занимается?
Цветок Мира 15 апреля 2021
А втор , а чего ей не пишите . Откуда же мы знаем что у вас во Львове
Капитошечка 15 апреля 2021
Ответ дляПописанная парта
В Одессе красная зона но все кафе работают со столами
Ну, не знаю, в кафе нигде не пускают, только на вынос
Дикая Роза 15 апреля 2021
Ответ дляКапитошечка
Ну, не знаю, в кафе нигде не пускают, только на вынос
да конечно ))))) везде пускают. по звонку)
Дюйм оф о4ка 15 апреля 2021
Невдала спроба самореклами.
Кому всі ці недоблохерки- качата потрібні???
автор Заставляличка 15 апреля 2021
Ответ дляДюйм оф о4ка
Невдала спроба самореклами.
Кому всі ці недоблохерки- качата потрібні???
Скоріше антиреклама))), пристаркуватою жіночкою, яка ніколи не працювала і сидить на шиї чоловіка закриваючи очі на зради(про що сама розказувала) нажаль я не захоплююсь
Дюйм оф о4ка 15 апреля 2021
Ответ дляЗаставляличка
Скоріше антиреклама))), пристаркуватою жіночкою, яка ніколи не працювала і сидить на шиї чоловіка закриваючи очі на зради(про що сама розказувала) нажаль я не захоплююсь
От вона Вам надо? Її чоловік, зради?
Якби хоть картинка була гарна, а то пусті натуги на стиль.. Вигляд, як з Краківського, хоча, шмотки,напевно, дорогі.
Тепер, хіба, всі нероби називаються блохерами чи амбасадорами.
Виниловая пластинка 15 апреля 2021
Ответ дляДюйм оф о4ка
От вона Вам надо? Її чоловік, зради?
Якби хоть картинка була гарна, а то пусті натуги на стиль.. Вигляд, як з Краківського, хоча, шмотки,напевно, дорогі.
Тепер, хіба, всі нероби називаються блохерами чи амбасадорами.
амбасадорами.
автор Заставляличка 15 апреля 2021
Ответ дляДюйм оф о4ка
От вона Вам надо? Її чоловік, зради?
Якби хоть картинка була гарна, а то пусті натуги на стиль.. Вигляд, як з Краківського, хоча, шмотки,напевно, дорогі.
Тепер, хіба, всі нероби називаються блохерами чи амбасадорами.
Так цирк закритий же, а в в інстаграмі клоунів достатньо
Спрошу_ка_я_у_мужа 15 апреля 2021
Ответ дляЗаставляличка
Саша какой-то переляканый, сидит, борщ хлебает с сумкой через плечо, хоть бы снял, жлоб.
Дюйм оф о4ка 15 апреля 2021
Ответ дляВиниловая пластинка
амбасадорами.
В неї на сторінці прочитала.
Так що...
автор Заставляличка 15 апреля 2021
Ответ дляДюйм оф о4ка
В неї на сторінці прочитала.
Так що...
Ну треба ж які попридумували назви для виправдання свого безхребетного існування