01 мая в 00:09

Що на Cумщині?

Я вже тиждень назад говорила з моєю родругою, у якої там батьки, то каже трохи всі знервовані. В протягом тижня ще з товаришем переписуюсь, він сам з Сумщини. Тоже писав що є напруження. Типу на кінець квітня буде захват Сумщини (ну не «буде», а я маю на увазі це обговорюють між собою.)
І от кінець міс., знов йому кажу, мол, ну?? Нічо не сталося наче.
То каже що пахне, це я цитую, і що вивозять архіви. І що поліціі сказали повивозити сім‘ї.
Хто шо думає
Це черговий аля наступ з білорусі?
Давайте по фактам підем. Чи є там достатня для конкретних ворущінь кількість кацапів і їх лайна?(техніку я маю на увазі), може хто слідкує за їх переміщеннями на карті..
показать весь текст
автор Teonaa 01 мая в 05:14
Ответ дляБояукраїночка
То запитайте у Порошенка і в партії ЄвСол на фб в такому разі
В такому - якому разі?
Запитати що?
Юлііяя 01 мая в 08:10
На прикордонні обстріли постійно, а далі все тихо, спокійно, ніхто нічого не вивозить. І наступ на Суми навряд чи буде, їм зараз головніший Донбас і Південь. Можуть бути хіба шо стички з дрг на прикордонні і то, ближче до Харківської обл.
Мила 26 01 мая в 08:38
Ответ дляPopeye the Sailor
Какое ипсо?🤦‍♀️ в Сумской области действительно все на нервах, давно. И местные говорят, что нервничать есть причины, я им верю. Задолбали со своим ипсо
Причины есть - стреляют ежедневно. Иногда очень активно. Но так уже последние 5 мес. И то, что периодически больше, чаще, разнообразней - все знают. И как человек, живущий в этих условиях, могу сказать, что нервы не уже не выдерживают всего этого, поэтому любой факт, даже искажённый, воспринимается очень остро.
Ну и про РДК все в курсе, когда они зашли в марте - часть н.п. на границе просто стёрли с земли.
Но даже тогда не было по ту сторону столько сил, чтобы зайти на нашу территорию
Мила 26 01 мая в 08:40
Ответ дляkarkusha.biz.ua
боюсь как бы идя от Сумм кацапье не отрезало
кусок востока, а именно Харьков.
Вы так говорите, как будто сейчас можно легко зайти и ходить потом, куда хочешь
Мила 26 01 мая в 08:41
Ответ дляTeonaa
Увесь тиждень
Я запитувала тиждень назад, трохи менше
І от зараз, сьогодні
А в березні що вам казали? В березні тут було дуже ’весело’. Тоді не лякались?
Bransoletka 01 мая в 08:43
В Машовця нещодавно був допис, що угрупування ’Север’ налічує десь 50 тисяч осіб і ще підсилюється. Також про і’нтересні рухи біля кордону’ щось ляпнув, а потім мовчить
Мила 26 01 мая в 08:46
Ответ дляTeonaa
Особисто я написала як є. Чатилась з хлопцем, що там живе. Ми з ним в тотал баттл граєм. І просто запитала, як наразі справи. Міг написать по іншому - шо пугалки то все були, а у нас все вже як завжди. Але він написав по іншому. Шо я видумую? Шо я розганяю? Шо іпсо? За що купила, за те і продаю. А якщо ви зара почнете казати що це кум сказав сестрі свата, то кажу вам наперед - так. Це сказав простий хлопець, який мені ніхто, і якому я ніхто, і який не являється війсковим, - він просто житель обговорюваної нами області, він просто розказав як справи. Мотивів писать мені пугалки - у нього немає.
І наперед прошу свої недолугі коментарі лишити при собі, про подружок і тому подібне. Самі головні іпсошниці - це отакі закривалки ротів і любительниці рожевого марафону, де все ок і все під контролем.
Люди разные, некоторым нравится нагнетать, как вашему приятелю.
Да, спокойным и уверенным сейчас быть сложно, но не настолько всё, как он вам описал. наверное, хотел вызвать у вас определённые эмоции)

Про семьи - это уже переврали, из самих Сум никто никого не вывозит. Это на границе с марта жесть в некоторых местах. Но опять же, обстрелы. Плюс сейчас ждут не наступления, а каких-то провокаций и усиления обстрелов
Еленнн 01 мая в 08:48
Ответ дляБояукраїночка
То запитайте у Порошенка і в партії ЄвСол на фб в такому разі
то збитий лоьотчик,що його розпитувати. У вас є вибраний більшостю нинішній,з потужною командою. От вони і рулять вашими життями, (і схоже,що доооовго будуть ще рулити) ,то питайте у них.
nata tima 01 мая в 09:02
В місті ходять чутки, що вивезли сім´ї, поліція та військові готуються до можливого наступу. Влада запевняє, шо то все іпсо. Якось так
2 1 1
Вся такая в белом 01 мая в 09:46
Автор ориентируйтесь по ментам.Если сбегут,то всё плохо.К нам в Николаевской обл в феврале 22 херсонские полицейские переехали,я тогда заподозрила неладное
2 1
Popeye the Sailor 01 мая в 10:33
Ответ дляdiamond_shop
Удалено администрацией...
Filomena 01 мая в 10:56
З того, що говорять мої знайомі.
Силові структури попередили про 50/50. Також попередили про те, що якщо хочуть вивезти родини, то мають вивезти зараз, щоб бути на своїх місцях, на випадок ж#пи.
Поки що судді, поліція, СБУ на місці. Таких, що вже вивезли родини не знаю.
Чеченці стоять посередині між Москвою і кордоном. Хз для чого.
Звісно що чутки всіх тримають в напруженні, але точно ніхто нічого не знає.
Popeye the Sailor 01 мая в 12:33
Ответ дляdiamond_shop
Удалено администрацией...
Стешк@ 01 мая в 12:52
Ответ дляTeonaa
Особисто я написала як є. Чатилась з хлопцем, що там живе. Ми з ним в тотал баттл граєм. І просто запитала, як наразі справи. Міг написать по іншому - шо пугалки то все були, а у нас все вже як завжди. Але він написав по іншому. Шо я видумую? Шо я розганяю? Шо іпсо? За що купила, за те і продаю. А якщо ви зара почнете казати що це кум сказав сестрі свата, то кажу вам наперед - так. Це сказав простий хлопець, який мені ніхто, і якому я ніхто, і який не являється війсковим, - він просто житель обговорюваної нами області, він просто розказав як справи. Мотивів писать мені пугалки - у нього немає.
І наперед прошу свої недолугі коментарі лишити при собі, про подружок і тому подібне. Самі головні іпсошниці - це отакі закривалки ротів і любительниці рожевого марафону, де все ок і все під контролем.
А шо там супругу надо бдить, интересно?
автор Teonaa 01 мая в 12:58
Ответ дляСтешк@
А шо там супругу надо бдить, интересно?
Ну шо шо. Те що і всім , думаю. Я йому не все ж розповідаю. Не те вас цікавить, не те
автор Teonaa 01 мая в 13:22
Ответ дляМила 26
Люди разные, некоторым нравится нагнетать, как вашему приятелю.
Да, спокойным и уверенным сейчас быть сложно, но не настолько всё, как он вам описал. наверное, хотел вызвать у вас определённые эмоции)

Про семьи - это уже переврали, из самих Сум никто никого не вывозит. Это на границе с марта жесть в некоторых местах. Но опять же, обстрелы. Плюс сейчас ждут не наступления, а каких-то провокаций и усиления обстрелов
Він не з Сум. З прикордоння, так
автор Teonaa 01 мая в 13:25
Ответ дляВся такая в белом
Автор ориентируйтесь по ментам.Если сбегут,то всё плохо.К нам в Николаевской обл в феврале 22 херсонские полицейские переехали,я тогда заподозрила неладное
А як я прослідкую - я сама ж у Києві,
автор Teonaa 01 мая в 13:28
Ответ дляFilomena
З того, що говорять мої знайомі.
Силові структури попередили про 50/50. Також попередили про те, що якщо хочуть вивезти родини, то мають вивезти зараз, щоб бути на своїх місцях, на випадок ж#пи.
Поки що судді, поліція, СБУ на місці. Таких, що вже вивезли родини не знаю.
Чеченці стоять посередині між Москвою і кордоном. Хз для чого.
Звісно що чутки всіх тримають в напруженні, але точно ніхто нічого не знає.
Як це між М і кордоном?) по всій тій площі стоять? Кордон від М далеченько

Наскільки я пам‘ятаю з 22го року, чеченці тоді заходили були не особо вдалими вояками. Чи то все телемарафон?
Мила 26 01 мая в 16:32
Ответ дляTeonaa
Він не з Сум. З прикордоння, так
Я теж з прикордоння
*Allusya* 08 мая в 08:03
Масової істерії я не бачу, живуть всі, як жили. Деякі дітей повивозили на пару тижнів. Ніхто нічого не знає, живемо просто да і все. Я про самі Суми. Саме прикордоння так, там гучно весь час.