01 мая в 00:09

Що на Cумщині?

Я вже тиждень назад говорила з моєю родругою, у якої там батьки, то каже трохи всі знервовані. В протягом тижня ще з товаришем переписуюсь, він сам з Сумщини. Тоже писав що є напруження. Типу на кінець квітня буде захват Сумщини (ну не «буде», а я маю на увазі це обговорюють між собою.)
І от кінець міс., знов йому кажу, мол, ну?? Нічо не сталося наче.
То каже що пахне, це я цитую, і що вивозять архіви. І що поліціі сказали повивозити сім‘ї.
Хто шо думає
Це черговий аля наступ з білорусі?
Давайте по фактам підем. Чи є там достатня для конкретних ворущінь кількість кацапів і їх лайна?(техніку я маю на увазі), може хто слідкує за їх переміщеннями на карті..
liss 01 мая в 00:10
Узнаем по факту как обычно .. никто ж заранее не скажет
41 9 2
mamarama 01 мая в 00:11
Если про архивы и полицию правда, то совсем плохо(
45 8 4
Ollka 01 мая в 00:14
Ответ дляmamarama
Если про архивы и полицию правда, то совсем плохо(
Не правда про родини принаймні.
Missdior_22 01 мая в 00:19
Там чєчєни на кордоні Сумщини. Харківська і Сумська області напруга. Воєнні багатьох попередити, що можливий наступ
33 3 2
Клементина 01 мая в 00:19
Прикордоння давно евакуювали.
Мій батько в Ромнах живе, там все спокійно
drive105 01 мая в 00:19
Только что прочитала, что через пару дней может быть массированный обстрел Сумм и области.
16 2
krasotalisa 01 мая в 00:20
на кордоні з картоплянніками поки все тихо. Інформація з перших рук.
Клементина 01 мая в 00:20
Ответ дляdrive105
Только что прочитала, что через пару дней может быть массированный обстрел Сумм и области.
Зазвичай, коли попереджають - нічого не має.
Саме страшне без попередження трапляється.
32 2
ku4eravaku4erava 01 мая в 00:21
Да все не правда, ...провокационная тема, автор за Харьков не переживаете?
15 15 1
Дашенька из Киева 01 мая в 00:22
Двіж на кордонах думаю буде, як мінімум для того аби відтягнути сили від основної лінії фронту. Стосовно наступу власне на обл центр - на це треба значно більше техніки та військ відносно тих про які пишуть стоять на кордонах.
автор Teonaa 01 мая в 00:26
Ответ дляdrive105
Только что прочитала, что через пару дней может быть массированный обстрел Сумм и области.
Та обстріл то і так ясно, він може бути по поводу і без. А от обстріл з приводу наступа, то вже інше геть
3 1
lammama 01 мая в 00:27
Ответ дляTeonaa
Та обстріл то і так ясно, він може бути по поводу і без. А от обстріл з приводу наступа, то вже інше геть
Угомонись уже со своим наступом.Там все под контролем.
автор Teonaa 01 мая в 00:28
Ответ дляku4eravaku4erava
Да все не правда, ...провокационная тема, автор за Харьков не переживаете?
А він що, особливий? Чи чого за нього в саму першу чергу-то хвилюватися? Я зараз кажу про наступ НАСТУП, київ за три дні дубль 2, В ЦІЛОМУ
14 4 2
автор Teonaa 01 мая в 00:29
Ответ дляlammama
Угомонись уже со своим наступом.Там все под контролем.
В сенсі мені угомонитись? Я щойно почала, а Ви так пишете типу я щодня по три теми пишу про наступи чи відступи
22 7
@ альонка@ 01 мая в 00:29
Ответ дляКлементина
Зазвичай, коли попереджають - нічого не має.
Саме страшне без попередження трапляється.
Як раз про війну в лютому ще як попереджали.
13 1
автор Teonaa 01 мая в 00:30
Ответ для@ альонка@
Як раз про війну в лютому ще як попереджали.
Вєлєно оно «угомонитися із СВОЇМ (дуже цікаво) наступом. Так шо всьо. Тихо.
12 8 1
lammama 01 мая в 00:31
Ответ дляTeonaa
В сенсі мені угомонитись? Я щойно почала, а Ви так пишете типу я щодня по три теми пишу про наступи чи відступи
Так молитесь,раз не можете ничем помочь.Зачем разгонять ИПСО на ночь?
23 11 1
@ альонка@ 01 мая в 00:32
Ответ дляTeonaa
Вєлєно оно «угомонитися із СВОЇМ (дуже цікаво) наступом. Так шо всьо. Тихо.
Тричі перечитала вами написане, не зрозуміла.
14 4
@ альонка@ 01 мая в 00:34
Та хоч тричі по обличчі рука -всерівно незрозуміло)))
9 3 1 1
vladak 01 мая в 00:41
Ответ дляkrasotalisa
на кордоні з картоплянніками поки все тихо. Інформація з перших рук.
Ну Суми як би далеченько від картопляників
chornoruk 01 мая в 00:41
Автор там сьогодні точно не спокійно, не просто тему створили, але ж ніхто нічого дальше не знає.
8 1
vladak 01 мая в 00:42
Ответ дляdrive105
Только что прочитала, что через пару дней может быть массированный обстрел Сумм и области.
Суми пишуться з однією м) як це справжнім українцям і не знати)
32 5
автор Teonaa 01 мая в 00:42
Ответ дляlammama
Так молитесь,раз не можете ничем помочь.Зачем разгонять ИПСО на ночь?
Ви впевнені що знаєте значення цих чотирьох літер?
6 4 1 1
автор Teonaa 01 мая в 00:45
Ответ для@ альонка@
Тричі перечитала вами написане, не зрозуміла.
Вищє є коментар, мені:
«Угомонитесь …бла бла»

Потім ви мені відповіли.
І я вам як жарт написала - типу пані кажуть сидіти тихо, і не пікать. Так шо сидимо і мовчимо»))
Зрозуміла?
Реакціі не я ставила, якщо що
5 3
Popeye the Sailor 01 мая в 00:51
Ответ дляlammama
Угомонись уже со своим наступом.Там все под контролем.
Откуда такая уверенность?
11 1
Popeye the Sailor 01 мая в 00:54
Ответ дляlammama
Так молитесь,раз не можете ничем помочь.Зачем разгонять ИПСО на ночь?
Какое ипсо?🤦‍♀️ в Сумской области действительно все на нервах, давно. И местные говорят, что нервничать есть причины, я им верю. Задолбали со своим ипсо
diamond_shop 01 мая в 00:55
чудове запитання та знову розгін від людини з нульовим профілем, хто б сумнівався
24 5
diamond_shop 01 мая в 00:56
Ответ дляPopeye the Sailor
Какое ипсо?🤦‍♀️ в Сумской области действительно все на нервах, давно. И местные говорят, что нервничать есть причины, я им верю. Задолбали со своим ипсо
Удалено администрацией...
Life-game 01 мая в 00:57
А разве на Сумы могут с Белоруссии пойти
Была информация про вагнеровцев в раше, но наши писали что типо немного и далеко и не наступательно вроде пока.
Сегодня написали что 9 мая ожидают наступления по восточному фронту и ’другим’ это меня смутило конечно, если честно
Life-game 01 мая в 01:02
Ответ для@ альонка@
Як раз про війну в лютому ще як попереджали.
Вообще конец ноября, начало декабря предупреждали
А потом все чаще и чаще и больше и с датой 16го.

Так что по аналогии, если сейчас сказали 9ое, то типо 12-14 можно как бы ожидать