Бамбарбия! Кергуду.• 16 апреля 2021
Вопрос к юристам есть закон запрещающий ловить голубей?
Обычных уличных для еды?
Вроде собирать грибы ягоды в лесу для себя можно, а можно ли так же ловить без огнестрельного городских голубей именно для еды. Не попадает ли это под жестокое обращение?
И вопрос а лесных ловить можно? Дроздов например?
Бамбарбия! Кергуду.
• 16 апреля 2021
Ответ дляYuliaMoo
Стаття 174 КУпАП. Стрільба з вогнепальної, холодної метальної чи пневматичної зброї в населених пунктах і в не відведених для цього місцях або з порушенням установленого порядку
Стрільба з вогнепальної чи холодної метальної зброї або пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду в населених пунктах і в не відведених для цього місцях, а також у відведених місцях з порушенням установленого порядку -
тягне за собою накладення штрафу від п´яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зброї і бойових припасів або без такої.’
Да этих тупых сизарей можно и руками ловить