Каменная Фрося• 19 апреля 2021
Відпочинок в умовах катантину
Наближається літо, звісно ситуація з захворюваністю на ковід залишатиметься не спокійною, наша родина старається берегтися, без фанатизму але ж.... та й захворіти десь далеко від дому приємного мало.
Хто з такими ж поглядами, як плануєте відпочинок з дітьми, напрямок, транспорт, помешкання, харчування. Дякую за відповіді
Пургену мне• 19 апреля 2021
Ответ длязабиякина
Якщо кордони не відкриються , то будемо в горах
а вы ездите в горы подышать воздухом или купаться в озере, реке?
забиякина• 19 апреля 2021
Ответ дляПургену мне
Піднімаємося на вершини , в річці можемо ноги помочити, купатися вода холодна
Тюрюнь_Тюнь• 19 апреля 2021
планирую маршрут на машине с палатками подальше от городов и людных достопримечательностей
наКоблучках• 19 апреля 2021
у нас есть дом за городом и бассейн, поедем по нашим морям
поедем с палатками на остров
сейчас не летаем
поедем с палатками на остров
сейчас не летаем
Запретный фрукт• 19 апреля 2021
В мае и сентябре планируем на выбор Египет, Турция или Албания. Если Грецию откроют то туда. В Украине не хочу отдыхать,это не мой отдых вообще