СернаМоисеевна• 25 апреля 2021
Кто разбирается в сольфеджио? 1 класс проверьте задания
СернаМоисеевна
• 25 апреля 2021
Ответ дляПодтяжка
Пойдёте на урок, проверит педагог.
Який урок?
Я знаю тут є дівчата які розбираються
Подтяжка• 25 апреля 2021
Ответ дляСернаМоисеевна
Який урок?
Я знаю тут є дівчата які розбираються
Тот, на котором вам дали домашнее задание
ЦыбаФу• 25 апреля 2021
Гама Соль мажор неправильно тони і півтони. Між мі і фа# тон і між фа# і соль півтон. Кінець гами.
Душка-свекровь)))• 25 апреля 2021
Все вірно, не знаю лише,чи треба позначати в тексті що 7 підвищена, може і ні бо при ключі є дієз. Але ми пам´ятаю позначали завжди.
Душка-свекровь)))• 25 апреля 2021
Ответ дляЦыбаФу
Точно. Я і не помітила, що все по соль мажору.
ЦыбаФу• 25 апреля 2021
Ответ дляДушка-свекровь)))
Якщо при ключі є знак, то не треба ще додатково його позначати коло ноти.
СернаМоисеевна
• 25 апреля 2021
Ответ дляЦыбаФу
Я переслала дз
Вчителька сказала шо завдання 2 не вірне
ЦыбаФу• 25 апреля 2021
Ответ дляСернаМоисеевна
Я переслала дз
Ви відправили ті фотки, що й тут? Так, не вірне. Неправильні тони розставлені. Мажор: тон, тон, півтон, тон тон тон пієвтон. Про стійкі і нестійкі ступені правильно замальовано.
ЦыбаФу• 25 апреля 2021
Ответ дляСернаМоисеевна
Я переслала дз
В другій пісні в 4 такті нотка ре підписана неправильно. Має бути 5 ступінь.