Трусы с капюшоном• 25 апреля 2021

Допоможіть з платтям на випускний!

В школі сказали, що випускного не буде, лише буде вручення атестатів. Тобто бальне плаття вже не актуальне, потрібно щось гарне, але практичне, до коліна, щоб можна було носити пізніше. Ідей в дочки зовсім немає, ще й магазини не працюють(( Подайте якісь ідеї, бажано інтернет-магазин України, щоб з приміркою. Що зараз в моді? Все що дивились або повсякденне, або "принцеса"))) Потрібно щось середнє дякую!
Ламзак_сдутый• 25 апреля 2021
Маленькая фея магазин мы там в садик брали
Коленная ложечка• 25 апреля 2021
Ответ дляЛамзак_сдутый
Автору для 11 класу ))
автор Трусы с капюшоном • 25 апреля 2021
Ответ дляКоленная ложечка
Автору для 11 класу ))
Так, дякую!
Коленная ложечка• 25 апреля 2021
Подивіться Gepur, бувають непогані варіанти.
Я тут с краю постою• 25 апреля 2021
Мне нравится ассортимент платьев в Asos, на Шафе очень большой выбор,но Вы хотите интернет-магазины с примеркой,поэтому Вам не подойдёт.
Указка• 25 апреля 2021
Купите в бершке костюм. Красиво и потом будет носить
Ответ дляКоленная ложечка
Дякую, дивились. Я б купила щось типу такого, дочка забракувала(( Щоб і в ресторані, і потім по дискотеках))
Тумба-юмба• 25 апреля 2021
Ответ дляЯ тут с краю постою
Да, так красивые платья, только заказывать надо прям сейчас, а то можно не успеть
Ответ дляУказка
Не захотіла(( тільки сукня. Дякую.
Я тут с краю постою• 25 апреля 2021
Ответ дляТумба-юмба
Можно на Шафе посмотреть, там очень большой ассортимент платьев Асос в наличии, я себе часто покупаю.
Ответ дляТумба-юмба
Боюсь без примірки, грошей тільки на одне плаття)) Якщо пролетить, то піде в джинсах))
Ответ дляЯ тут с краю постою
Порекомендуйте фасон, що б купили на 17років?
Меня много• 25 апреля 2021
Ответ дляТрусы с капюшоном
А дочь не может в интернете вам картинку показать? Ей же в нем идти.
Ответ дляМеня много
Ні, мріяла про довге, бальне, тепер нічого не хоче((
Мені б фото, які зараз модні, актуальні. Дивлюсь що багато на одне плече. Бюстье також, ще багато трансформерів.
Я тут с краю постою• 25 апреля 2021
Ответ дляТрусы с капюшоном
Я даже не знаю,мне кажется в таком возрасте дочка сама должна выбирать.
Ответ дляЯ тут с краю постою
В тому й проблема, що хотіла - вже не підходить.
Отвечаю всем• 25 апреля 2021
Удалено администрацией...
Указка• 25 апреля 2021
Ответ дляТрусы с капюшоном
Не захотіла(( тільки сукня. Дякую.
Тогда походите по свадебным салонам своего города, может что то выберет
наКоблучках• 25 апреля 2021
Политика довгу сукня-футляр, а потім вкоротити?
Я тут с краю постою• 25 апреля 2021
Ответ дляТрусы с капюшоном
Ну хотя бы с длинной она определилась: мини,миди,макси? Уже хотя от этого можно отталкиваться.
Я тут с краю постою• 25 апреля 2021
Ответ дляТрусы с капюшоном
Удалено администрацией...
Ответ дляЯ тут с краю постою
Удалено администрацией...
Дякую! Те що треба!
Утренняя зорька• 25 апреля 2021
У нас також проблеми з випуском в 11класі, сказали, що не буде свята у школі. Тому думки дітей щодо святкування розділилися, одні не хочуть витрачати кошти і краще поїхати відпочити ніж купувати плаття і т.д.
Бабка в тапках• 25 апреля 2021
Ответ дляТрусы с капюшоном
Не для девочки)
Бабка в тапках• 25 апреля 2021
Ответ дляЯ тут с краю постою
Удалено администрацией...
Она ж секондом торгует
Бабка в тапках• 25 апреля 2021
Ответ дляТрусы с капюшоном
Дякую! Те що треба!
Она секондом торгует.
Утренняя зорька• 25 апреля 2021
Ответ дляБабка в тапках
Она секондом торгует.
А чому, вказано нове, і бірки на деяких фото є
Ответ дляБабка в тапках
Она секондом торгует.
Хм, потрібно нове((
Бабка в тапках• 25 апреля 2021
Ответ дляУтренняя зорька
Секонд это . С бирками выбирают товар
Есть сорт с бирками и по брендам. Там и Люкс и Крем и выборка все это секонд. Наценка отличная молодец