Горизонтальный самовар• 26 апреля 2021
Лазерна епіляція, Львів
Порадьте клініку/салон у Львові, де якісно роблять лазерну епіляцію. Ніби непогані відгуки про медіостар, люменіс і салон Юлії Корди, що чули про них?
Дякую.
Горизонтальный самовар
• 26 апреля 2021
Ще також цікавить steffany і медікавер - у них лазери інші, не від люменіс.
Фекла Персиковна• 26 апреля 2021
Я делала в тк лазер, эффект очень хороший. Но перешла потом в ботокс бар, на последние 2 процедуры, очень больно было в тк лазер последние разы. Вот на днях доделала 10 процедуру, результат мне нравится, но кое-где волосы остались) но по сравнению с тем что было, я довольна очень