А_Шо_Такое• 26 апреля 2021

Помогите вспомнить фильм

Или сериал,не помню... Единственный эпизод: отец (юрист?) афроамериканец говорит сыну,чтобы если его останавливает полиция,он должен обозначить,что у него нет оружия и сдаваться. В итоге, сына ранили(убили?) полицейские. Что-то такое,в общем
Вся такая растыкая• 26 апреля 2021
щось дуже схоже є в фільмі ’Ненависть, яку ви породжуєте’ 2018, але там тато вчить цього доньку

автор А_Шо_Такое • 26 апреля 2021
Ответ дляВся такая растыкая
Дякую. Виявилось, це епізод з серіалу «Анатомія пристрасті»
Ну дуууже влучно я задала питання🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Вся такая растыкая• 26 апреля 2021
Ответ дляА_Шо_Такое
Так, такий епізод могли згадати лише ви і вам це вдалося))

Тему расової дискримінації дуже часто обіграють в фільмах. Нещодавно переглянула міні серіал Джинні і Джорджия, там дівчинка підліток страждала від того, що не достатньо чорна для чорних і не достатньо біла для білих.
Анатомію передивилася б, але буквально сезони 2, починалось все дуже якісно.