ОйЙой• 29 апреля 2021
Киев переходит в желтую или оранжевую зону?
Киев переходит в желтую или оранжевую зону? Где желтая, где оранжевая написано.
НЛОша• 29 апреля 2021
В жёлтую.
Вы если будете искать в поиске Гугла/Яндекса вопросы, это будет быстрее, чем писать сюда
Не буду• 29 апреля 2021
Ответ дляУспокойся_Успокойся
киев в красной зоне продолжает
Ви уважно прочитали текст статті? написано. що на сьогодні (25 квітня) в Києві червона зона, але за прогнозом він вийде з неї на наст.тижні
Ищу Аленя• 29 апреля 2021
На сайті моз є інформація. Сьогодні 2й день нечервоних показників у Києві. Завтра намалюють третій і Київ стане оранжевим.
Не буду• 29 апреля 2021
Ответ дляИщу Аленя
я би сказала, що це простий статистичний розрахунок, знати закон за яким вони рахують, девіацію, вибірку і т.д і тестувати не обовязково, первинна статистика є, фактично на розповсюдження вірусу люди вплинути не можуть, впливають інші природні фактори