Любавишна• 29 апреля 2021
Чим відмити жирні плями на стіні біля плитки та витяжці?
Витяжки взагалі як миють? Можливо їх кудись здають на очистку, не уявляю як то все вимити...
Ви які засоби використовуєте?
Нервогенератор• 29 апреля 2021
Соседка утверждает что решетки от вытяжки моет в посудомойке. Я мыла - не помогло. Я сутки вымачивала в милам-гель, затем часа полтора тёрла с миламом щёткой - только тогда чуть лучше стали, но окончательно не отмылись.
Раньше легко отмывала средством для духовок амвей, но последний раз покупала - не помогает.
Уходя дверю не хлопать• 29 апреля 2021
Zoom від Емвей.
Вже мабуть все перепробувала, що тут радили і все непотріб, ще й ядуче.
Мию всі кухонні поверхні, підлогу, двері. Просто регулюю концентрацію.
Більше ніяких експерементів - гроші на вітер.
ХдеЯсь?• 29 апреля 2021
Ответ дляНервогенератор
Це ж скільки років ви її не мили ту витяжку?
Будь який спрей анти жир все відмиє, якщо тому жиру не 10 років
Нервогенератор• 29 апреля 2021
Ответ дляХдеЯсь?
Полгода не мыла.
Свезло так свезло• 29 апреля 2021
Решітки складую в відро, заливаю повністю кипятком, насипаю пачку соди і пару годин даю постоять. На 90% все відходить. От з хімією для стін важче
КрытыхРынков• 29 апреля 2021
Ответ дляМона Лиза
Средство Sano антижир. Отмоет даже если оооочень долго не мыли
Плюсуюсь,отлично убирает жир,тоже им мою
Мона Лиза• 29 апреля 2021
Ответ дляКрытыхРынков
Мой муж даже на работу купил себе это средство, отмывать там всякие застарелые масла на запчастях
Попа как у Кардашьян• 29 апреля 2021
а жирні плями на стіні - то стіна пофарбована лактексною фарбою для стін? Якщо так - то не відмиєте. Треба грунтовкою замазати (кілька шарів, щоб гарна плівка утворилася на стіні), а потім заново закатати фарбою. Інакше зафарбуєте і жирні плями проступлять знову. Перевірено на власному досвіді
Любавишна
• 29 апреля 2021
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Плитка у нас