Шальная коклетка• 07 мая 2021

Интересно сколько Соня весит?

Нигде не пишет она про вес, ванги, сколько интересно она весит?
куркулиха• 07 мая 2021
Ответ дляМстящий за Зайца
Вот я тоже спрашиваю - и?
Ну так до почийте

Умею мерить лучше всех• 07 мая 2021
Ответ дляКукарачка
Вы бзданину перечитали. Нормальные у нее дети. Обычные среднестатистические дети, милые. Кстати в одной семье все разные - тот худой тот упитанный - есть такое, хотя питание одно...
Я взагалі не розумію чому обзивають чи жаліють її дітей? Нормальні діти. Своїх би пожаліли, що моря не бачать, що в порваних кросах ходять, що в секонді вдягають, з хворими зубами і т.п. А ці діти всім забезпечені.
Мстящий за Зайца• 07 мая 2021
Ответ длякуркулиха
Ну так до почийте
Что, простите, сделать?
Ок, мы с вами друг друга абсолютно не понимаем, продолжать бессмысленно. Хорошего вечера
Невидимка Майя• 07 мая 2021
Ответ дляБелая котичка
та не мелочитесь, все 100
куркулиха• 07 мая 2021
Ответ дляМстящий за Зайца
Что, простите, сделать?
Почитать.
Прям, нежные все такие. Я то при чем, что т9 так пишет
Аноним Завхоз• 07 мая 2021
Ответ дляКукарачка
Я факты написала.
Я не считаю здоровыми детей, которые ездят в 5,5 в коляске или с испорченным прикусом.
И мать, которая себе при этом покупает брендовые шмотки.
Аноним Завхоз• 07 мая 2021
Ответ дляУмею мерить лучше всех
Простите, а чем они обеспечены?
Непонятным питанием, одеждой не по размеру и проблемами со здоровьем?
Мизимец• 07 мая 2021
65-70
Кукарачка• 07 мая 2021
Ответ дляАноним Завхоз
Я факты написала.
У вас сколько детей?
Ну она молодая совсем, не готова она к ответственности, не хозяйка мать. У Дэвида ноги - это генетика, прикус тоже.

Умею мерить лучше всех• 07 мая 2021
Ответ дляАноним Завхоз
Простите, а чем они обеспечены?
Вони живуть в хороших умовах, не голодні, одягнені, подорожують. Їх точно жаліти нема чого. Є багато дітей, які і десятої частини того не мають.
Тихомандражная• 07 мая 2021
Ответ дляУмею мерить лучше всех
Ну і де там про блогерів? Я народжувала 10 років тому. І коли цікавилась природнім материнством знаходила купу інфи про домашні пологи. Зауважте, тоді не тільки про Стужук, а і про інстаграм ніхто не чув.
Она рожала с Джамилей, доулой которую рекламирует Стужук...
ZaRaZa• 07 мая 2021
57-59..хорошая фигура
куркулиха• 07 мая 2021
Ответ дляZaRaZa
57-59..хорошая фигура
А так
Аноним Завхоз• 07 мая 2021
Ответ дляКукарачка
У вас сколько детей?
Генетику можно корректировать вовремя.
А прикус исключительно ее заслуга. Соски это зло, ребёнок сосал палец, вот и дососалась.
Дистальный прикус не так легко исправить, он сильно влияет на лицо и пережёвывание пищи.
Пописанная парта• 07 мая 2021
у меня рост 165 и так я выгляжу в весе 75 кг
Умею мерить лучше всех• 07 мая 2021
Ответ дляТихомандражная
Там них ні слова. Це догадки? Думаю не одна стужук з нею народжувала. Зараз немає обмежень в доступі до інформації, яка нас цікавить.
Дивіться, я особисто знаю одну жінку і декілька онлайн, які народжували вдома. Вони поділились своїми історіями на форумах, не анонімних. Якщо б я прийняла рішення про дом.пологи і щось пішло не так, то вони мали б нести за це кримінальну відповідальність? Чи це все ж моя відповідальність. Це рішення батьків. Кожна доросла людина здатна зважити всі за і проти і прийняти для себе вірний вибір. А блогери рекламують все на світі, незважаючи на свою некомпетентність у певних галузях. А чи користуватись цією інформацією чи перевірити її, вирішувати нам.
Аноним Завхоз• 07 мая 2021
Ответ дляУмею мерить лучше всех
Ви мені вибачте, але в такому будинку не зробити хоча б 2 дитячі це ідіотизм.
Двоє різнополих дітей в одній невеличкій кімнаті та молодша дівчинка з нянькою, при величезному будинку це ненормально.
При цьому у мами цих дітей окрема спальня, ванна, гардеробна кімната і навіть спортзал.
Про їду теж спірне питання. Вони то може і неголені, але про якість їх харчування можна посперечатися. Діти недоотримують елементарних білків, бо їх досі не годують мясом( не дивлячись на те, що сама їсть). А це вже впливає на розвиток
Одягнені? Ну, одягнені, але знову таки, у що? Вчора заходила дивилась - на старшому розтягнені труси та заношена футболка, га середній купальник, який їй замалий та врізається в інтимні місця, на молодшій памперс та кросівки.

Єдине, що не викликає сумнівів - так, вони подорожують.
В усьому іншому є безліч питань.
Люда Людоедова• 07 мая 2021
Ответ длякуркулиха
А у вас весы точно правильные?
Я 96-74-98
165- 62
Я 90-70-100
160- 67

У Сони талия меньше и рост выше
Люда Людоедова• 07 мая 2021
Судя по вчерашним фото в мини, она весит около 57кг

Люда Людоедова• 07 мая 2021
Ответ дляПарасюха
Какие то старые фото. Вот свежее
Умею мерить лучше всех• 07 мая 2021
Ответ дляАноним Завхоз

В усьому іншому є безліч питань.
Я у цьому всьому не бачу трагедії. Живуть і в однушці п´ятеро. Оцінюю об´єктивно. У мене немає будинку з басейном, постійних подорожей, про одяг це взагалі, звичайний одяг у її дітей. Справедливо її діти мають більше ніж дитина середньостатистичного українця. Чого їх жаліти?
А от людей, які обзивають дітей салатом (незалежно чиї це діти) і т.п. можливо і потрібно пожаліти, за відсутність м...ків.
Чебуравлик• 07 мая 2021
Она говорила в сторис , что весит 61 кг , ростом она маленькая , в зал не ходит потому что сделала грудь себе, а занималась до этого постоянно. Дома сейчас вакуум , как можно будет пойдёт в зал) подписана на неё))
Умею мерить лучше всех• 07 мая 2021
Спеціально зайшла подивитись на дітей, нормальні діти, нормально одягнені.
Не фонарь• 07 мая 2021
Ответ длякуркулиха
А так
это нормальная фигура!!
какая вы кошмарная.
ей что до хс худеть??
вы бейонсе видели??она сейчас крупная,и то я не считаю это чем-то ужасным.

обычно как вы фукают от природы дрыщи,которые всех жирными считают,а есть просто формы у людей от природы.
как джей ло,кардашьяны ,бейонсе
Кнопус• 07 мая 2021
Ответ дляZaRaZa
57-59..хорошая фигура
Вот 57-59
Люда Людоедова• 07 мая 2021
Ответ дляКнопус
Вот 57-59
Рост у вас наверное не 160
Кнопус• 07 мая 2021
Ответ дляЛюда Людоедова
Рост у вас наверное не 160
Но все равно, разница в ногах и попе очевидная
Не фонарь• 07 мая 2021
Ответ дляКнопус
Вот 57-59
та блин кг не при чем.если пойдете к диетологу,то он замерит в первую очередь в см !и рост
и еще тип фигуры!
кардашьян при ее сочнейших формах,когда она была крупная, вес ее 58 кг всего лишь!а выглядит визуально на 65
но у она малышка!
Снежнакомка• 07 мая 2021
Не менее 70кг,еще и ростом с собаку.
Парасюха• 07 мая 2021
Ответ дляМстящий за Зайца
Деньги на ботах зарабатывает?
На рекламе