Додекаэдр• 07 мая 2021
Прищики в дитини на руках
Вони її не турбують, просто є. Що це може бути? Може реакція на якийсь продукт?
Дитині 5,4 роки, появились приблизно в 3,5-4 роки...
завжди_посміхаюсь• 07 мая 2021
Це не потниця,це такий тип шкіри,у нас теж таке
Влітку менше,взимку більше
Додекаэдр
• 07 мая 2021
Ответ длязавжди_посміхаюсь
Влітку менше,взимку більше
Як була менша, то такого не було. Навіть не знаю...
Хачапууури• 07 мая 2021
Ответ длязавжди_посміхаюсь
Влітку менше,взимку більше
І в мене в доньки так.
Ще мені колись лікар якийсь казав, що може бути від проблем із жовчним. Якщо є загин або він погано працює.
В доньки влітку як вона засмагає, прищі сходять.
Взимку виходять знов
Сижу_и_плачу• 07 мая 2021
І в нас таке. Влітку менше , за рахунок сонця. Також зменшується кількість, якщо контролювати кількість спожитого шоколаду ( це в нас так)
Мурзилка• 07 мая 2021
У меня такие, у сына такие. Могут быть из-за проблем с желчным. Я люблю их давить, хотя нельзя.
завжди_посміхаюсь• 07 мая 2021
Ответ дляИграюся
Фолликулярный кератоз. Лечения не требует. Пройдёт в зрелом возрасте
Вооооот,не могла згадати,як правильно)
Додекаэдр
• 07 мая 2021
Ответ дляХачапууури
І в мене в доньки так.
Взимку виходять знов
Ой, мені колись на УЗД сказали, що загин жовчного. Але в мене на тілі такого немає, ну і в дитинстві не було. Може і пітничка. Бо моя мала з малечку любила прохолоду) Завжди босяком, мінімум одягу( це по квартирі), якщо десь перегріється - вже дупа запріває( сорі за подробиці). З їжі нічого такого не їсть, типу чіпсів чи сухариків, і солодке дуже рідко.
завжди_посміхаюсь• 07 мая 2021
Ответ дляОхиИВздохи
Це точно не пітничка!
Додекаэдр
• 07 мая 2021
Ответ дляИграюся
Загуглю) Дякую)
Машка-замарашка• 07 мая 2021
Ответ длязавжди_посміхаюсь
Влітку менше,взимку більше
+1000
Хачапууури• 07 мая 2021
Ответ дляОхиИВздохи
Це не пітничка.
Пітничка зовсім не так виглядає.
Бритоножка• 07 мая 2021
У мого теж такі (, були лише на руках, теж в цьому самому місці, а тепер ще й на щоках ((, йому 11 років
Хачапууури• 07 мая 2021
Ответ дляБритоножка
Ав доньки навпаки на щоках вже пройшли, доньці майже 13
Бармалеина• 07 мая 2021
Фолликулярный кератоз. У моей дочки на щеках и руках. Это врожденное скажем так.
И самое большое заблуждение что солнце во благо. Наоборот нужно пользоваться солнцезащитой
Додекаэдр
• 07 мая 2021
Ответ дляХачапууури
Це не пітничка.
Пітничка зовсім не так виглядає.
Може й ні)
Тому й питаю тут, може хто стикався з подібним
Додекаэдр
• 07 мая 2021
Ответ дляБармалеина
Я от теж тільки що читала, хтось вище прокоментував.
Додекаэдр
• 07 мая 2021
Ответ дляБритоножка
Ніякими кремами не мазали?
Бритоножка• 07 мая 2021
Ответ дляБармалеина
А как можно предотвратить их появление не знаете ? Я уже начала переживать чтоб в более старшем возрасте они не стали огромными прыщами (((
Не за Будка• 07 мая 2021
Ответ дляИграюся
Не пройдёт. Мужу 30, постоянно есть, то больше, то меньше. Хотя он уменя ну ПП. У меня на ногах такая фигня после эпиляции воском и тд. . Пришлось бросить. Тоже сказали, что такой тип кожи, никакой уход не поможет.
Бритоножка• 07 мая 2021
Ответ дляНе за Будка
У вас после депиляции раздражение?... А не такие
Додекаэдр
• 07 мая 2021
Ответ дляБритоножка
Тільки що читала про це. Пише, що це спадкове. По ідеї має пройти
Хачапууури• 07 мая 2021
Ответ дляБритоножка
Вони з віком можуть зникнути взагалі.
В мене поодинокі на руках залишилося, мені 35.
В доньки були раніше на щоках і руках, зараз на щоках немає вже
Летчица• 07 мая 2021
Ответ дляХачапууури
Вони з віком можуть зникнути взагалі.
у меня были и есть всю жизнь. уже 43.
Бритоножка• 07 мая 2021
Ніііі, подивилася фото і опис фулікулярного кератозу, у сина не таке... Та й на фото не те здається, у нього просто біленькі тверді крупинки, а то геть не те ..
Не за Будка• 07 мая 2021
Ответ дляБритоножка
Нет, после все ок. Но через неделю - две начинается. Волосы начинают врастать+ кожа ся в точечку, мелкие прыщики. Пробовала все виды проф уходя от врастания, смени а несколько мастеров и видов. С последним мастером пришли к выводу, что такая кожа, не походит это. Лучше или брить, или лащер/электро. Потому что вблизи все ноги в крапинку это очень не красиво