Лыжи со вспышкой• 10 мая 2021
Илон Маск признался что у него аутизм
На шоу SNL, красавчик. Я всегда знала что гении не от мира сего.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 10 мая 2021
Ответ дляДиректор Пляжа
и кем они будут в жизни, какая профессия таким детям подходит?
Син виявився генієм в музиці. З манюточки була схильність до математики, думали, що з інформаційними технологіями буде пов´язане життя, але розвивали в різних напрямках, важко йому підтримувати соціальні контакти, він не розуміє жартів, підразнювань. З 4 років в спорті, додали танці, в 9 років пішов в музичну школу, хоч не було у нього жодних нахилів, навіть, слух відсутній, просто потрібно було загрузити мозок. І тут виявилось, що він геніальний музикант, закінчує 3 клас, лауреат міжнародних конкурсів, сольфеджіо йде за окремою програмою, крім шкільного класичного репертуару, складає кавери на популярні хіти, записує все це, викладає на ютубканал, сам оброблює свої відео, зараз бере свій саксофон, колонку з мінусами і грає на вулиці. Його викладач лише зараз зрозумів, що з цією дитиною щось не так))). Син має власний дохід, що перевищує мою зарплату.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 10 мая 2021
Ответ дляСтрекозей
Держитесь!
А почему так ?
Хто зна, у молодшої генетичний збій, мітохондріальна дисфункція. Старшому не робила цей тест, не хотіла йому анамнез псувати, свій діагноз він знає, але не розголошує. І розуміє, що запросто міг бути на місці сестри.
Очень-очень• 10 мая 2021
Ответ дляДиректор Пляжа
приступы у них агрессии, читайте больше
у аспергерцев приступы агрессии? Шовымелете?
Стрекозей• 10 мая 2021
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
В 3 классе имеет свой доход?
Абалдеть
Сладко-соленая• 10 мая 2021
И тут все мамы подобных детей обрадовались. Значит у них тоже гении!)))
ИНЬэтовамниЯНЬ• 10 мая 2021
Ответ дляСтрекозей
В 3 классе имеет свой доход?
Абалдеть
3 клас музичної школи, 5 клас загальноосвітньої школи.
Миссис Буркул• 10 мая 2021
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
я была бы счастлива, если бы у моей дочери-аутиста был синдром Аспергера... но увы.
То, что Маск -аспи, было очень заметно и раньше. Вообще среди айтишников/технарей и т.д. достаточно много людей с аутичным спектром.
А по каким признакам у него заметно?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 10 мая 2021
Ответ дляСладко-соленая
Для того, щоб той геній розкрився, батькам треба не мало попотіти, щоб виявити, в якій області той геній. І постійно направляти і корегувати поведінку, програвати наперед кілька можливих варіантів розвитку подій.
Сладко-соленая• 10 мая 2021
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Таке ж і в нормотипічного. А до генія ще потоібна і працездатність бути висока, бо в мене брат був надзвичайно обдарованою дитиною. Я як дивлюся його малюнки, його вступи до нацкращих університетів України за місяць такої-сякої підготовки, то мрію щоб в мене або у дітей таке було, але ж він лінивіший за ленивця. Так що РАС не РАС, а працювати треба
Как нефиг делать• 10 мая 2021
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
а добавки для мітохондріальної дисфункції не допомагають?
Поумничка• 10 мая 2021
Ответ дляСладко-соленая
Ну, гении - не гении, но лично я замечаю, что если сравнивать моих детей (старшего нормотипичного и младшего аутиста), то младший в том же возрасте гораздо больше развит интеллектуально. Он еще слишком мал, чтобы определить область его гениальности, но я думаю, что если так пойдет, то где-нибудь он себя точно проявит. Хотя уже сейчас с ним очень сложно общаться, его поведение меня выбивает из колеи, я остоянно на нервах. Но это всего лишь другая сторона медали. Большинство гениев были сложными людьми.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 10 мая 2021
Ответ дляСладко-соленая
Є в мене й нормотипічна дитина, обдарована, але лінивіша за лінивця, цю треба всадити, зафіксувати клеєм момент до стільця, постійно повертати до роботи, бо відволікається. За два тижня може з нуля вивчити якесь складне рондо Моцарта чи Баха, а над етюдом битись півроку, бо їй нудно, а етюди це техніка, без них нікуди, і саме тут і потрібен клей момент. З братом вже грають дуети. Мала в першому класі.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 10 мая 2021
Ответ дляКак нефиг делать
Ні, поки що, мітохондрію не вдалось запустити штучно, за найновішими дослідженнями, дисфункція повністю зникає через 6 поколінь. Передається лише по жіночій лінії.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 10 мая 2021
Ответ дляПоумничка
Ми зараз дивимось з сином теорію великого вибуху, малий каже, блін, Шелдон це ж я, я шо теж такий придурок? Кажу, трохи є.
Как нефиг делать• 10 мая 2021
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
зрозуміло. Читала, що Q10 і Л-карнітин допомагають мітохондріям
Как нефиг делать• 10 мая 2021
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
)))
Настя Снежок Воля• 10 мая 2021
Ответ дляБожий одуванчик
Как-то, по-другому, я представляла аутистов....
Они разные есть...
Настя Снежок Воля• 10 мая 2021
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Маю двох дітей аутистів, один високофункціональний, синдром Аспергера, абсолютно нетипова поведінка. А інший важкий невербальний аутист. Старншому 12, молодшій 10.
А в семье есть ещё случаи? Или только дети?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 10 мая 2021
Ответ дляКак нефиг делать
Почитаю, дякую. Довгий час була дієта, що прописали в хгц, але толку з неї някої. Поки зовсім малесенька була, пробувала бгбк дієту, то дочці допомогло, зник баранячий погляд, біля трьох років так було, потім потроху додавала в раціон казеїн і глютен.
Настя Снежок Воля• 10 мая 2021
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ

ИНЬэтовамниЯНЬ• 10 мая 2021
Ответ дляНастя Снежок Воля
Лише діти, двоє старші, ще троє менші нормотипові.
Настя Снежок Воля• 10 мая 2021
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ого, вы молодец, респект!

Как нефиг делать• 10 мая 2021
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
пошукаю, де я це читала, кину лінк
ИНЬэтовамниЯНЬ• 10 мая 2021
Ответ дляНастя Снежок Воля
Ого, вы молодец, респект!

Я не спеціально) коли виявили відхилення у дочки, о в сім´ї вже було 4 дітей, потім був квест з реабілітацією, прийняття діагнозу, потім як контрольний в голову проблеми з старшим, і стали зрозумілими його складання іграшок в ряд за розміром і кольором, всі ці дивні ритуали, навіть на горшок збирався з певним алгоритмом дій. Кілька років важкої депресії, а потім взяли речі і драпанули до моря на пмж)
Сладко-соленая• 10 мая 2021
Ответ дляПоумничка
У меня также с нормотипичной двойней. Это не зависит от диагнозов. А от личной одаренности.
Сладко-соленая• 10 мая 2021
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
В мене є такий самий нормотиповий хлопчик. Але він сам сідає і вчить бо йому дуже подобається грати. Єдине, що він не буде вчити рондо Баха бо це йому не цікаво, але мелодію з Гарі Поттера або Піратів, якійсь джаз аж бігом. Йому не дають етюди, вчительки вважають, що техніка в нього чудова
ИНЬэтовамниЯНЬ• 10 мая 2021
Ответ дляСладко-соленая
Це різні речі, хоча в теорії так, як Ви кажете. Талант до генію має посередковане відношення, талант стоїть лише на 5 місці. Геніальність - це нестандартний підхід, нестандартне застосування таланту. І геній проявляється в чомусь одному. А талантів може бути кілька.