Лыжи со вспышкой• 10 мая 2021

Илон Маск признался что у него аутизм

На шоу SNL, красавчик. Я всегда знала что гении не от мира сего.
Стрекозей• 10 мая 2021
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
3 клас музичної школи, 5 клас загальноосвітньої школи.
Молодец

Поумничка• 10 мая 2021
Ответ дляСладко-соленая
У меня также с нормотипичной двойней. Это не зависит от диагнозов. А от личной одаренности.
Не только от личной одаренности. Та же усидчивость, например, и интерес ко всему новому. Или отсутсвие и одного, и другого, как у старшего ребенка(( А у младшего это есть...
Сладко-соленая• 10 мая 2021
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Це різні речі, хоча в теорії так, як Ви кажете. Талант до генію має посередковане відношення, талант стоїть лише на 5 місці. Геніальність - це нестандартний підхід, нестандартне застосування таланту. І геній проявляється в чомусь одному. А талантів може бути кілька.
Тоді в мене геній) але нормотиповий. І це, як бачите, від наявності діагнозу не залежить. Але, по правді, він сильно відрізняться від інших дітей. І деякі риси в поведінці не є адекватними на погляд звичайної людини. Але діагнозу нема, він нікому не заважає, хай собі розвивається)
Сладко-соленая• 10 мая 2021
Ответ дляПоумничка
Опять же, это личностные качества не зависящие от наличия РАС.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 10 мая 2021
Ответ дляСладко-соленая
Різницю можна відчути лише виховуючи або працюючи з дітьми з РАС, не дай Вам Бог колись зтикнутись з таким.
Сладко-соленая• 10 мая 2021
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Да я уже не столкнусь. Больше детей не планирую. Но мы вроде о гениальности говорили? Я так прнимаю, мамы детей с РАС гениальность присвоили?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 10 мая 2021
Ответ дляСладко-соленая
Ми зараз говоримо про дітей аспергерів, їхній розвиток, це те ж саме, що талановита дитина. Це зовсім інше сприйняття світу. Їхній мозок в постійному русі і пошуці. Тому необхідно давати тому мозку якісь харчі, бо геній може вилізти не там би хотілось.
Сладко-соленая• 10 мая 2021
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Всі 100% дітей з РАС такі? Всі 100% з синдромом Аспергера такі як нормотипова але талановита? Я вважаю, що це все ж особисті риси дитини. Вашій пощастило
ИНЬэтовамниЯНЬ• 10 мая 2021
Ответ дляСладко-соленая
Усі високофункціональні аутисти на чомусь зациклені, без виключення. Якщо аспергер встане в свою струю, найде свою нішу, він стане генієм, це полегшить його соціалізацію. Складно пояснювати це людині, яка не в темі і ніколи не мала справу з РАС.

ИНЬэтовамниЯНЬ• 10 мая 2021
І так, моїй дитині пощастило, що мені не байдуже, що з ним буде далі.
Поумничка• 10 мая 2021
Ответ дляСладко-соленая
Это понятно. Но известный факт, что большинство людей с синдромом Аспергера (одно из разновидностей аутизма) - гении. Один из примеров - Моцарт, Хопкинс
Сладко-соленая• 10 мая 2021
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ну мені цікаво. Я не мала, але життя таке, все може бути. Люблю щось нове узнавати. Бачите, ви мені розказали інформацію про яку я не знала. Дякую
Сладко-соленая• 10 мая 2021
Ответ дляПоумничка
И Моцарт тоже был? А это как стало известно? Ну Ван Гог и другие с шизофренией тоже гении, но оно как-то пугающе. Но я уже поняла особенности детей/людей с РАС.
Распутница• 10 мая 2021
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я не спеціально) коли виявили відхилення у дочки, о в сім´ї вже було 4 дітей, потім був квест з реабілітацією, прийняття діагнозу, потім як контрольний в голову проблеми з старшим, і стали зрозумілими його складання іграшок в ряд за розміром і кольором, всі ці дивні ритуали, навіть на горшок збирався з певним алгоритмом дій. Кілька років важкої депресії, а потім взяли речі і драпанули до моря на пмж)
От скільки по життю помічаю - чим складніша доля, чим більше негараздів , тим яскравіша і сильніша особистість формується.
Ви неймовірна!
Нагайна• 10 мая 2021
Ответ дляПечальки.нет
У Біллі Айліш,теж ця хвороба
У нее синдром туретта
ИНЬэтовамниЯНЬ• 10 мая 2021
Ответ дляРаспутница
Ви неймовірна!
Так і є, був час, коли все рухнуло, реабілітація вижерла всі фізичні і моральні ресурси, не кажучи вже про матеріальні. А потім виявилось, що то все марне, не тим ми займались, це нам потрібно було прийняти дітей такими, як вони є, і просто ліпити поролон на гострі кути, але була пелена на очах, я маю, я мушу, бо хто ж як не я, а цим користуються дефектологи і деруть дурні гроші. Потім депресія, з суіцидальним наклоном, чудом втрималась, чоловік, як скеля стояв, хоча один Бог знає, чого це цому коштувало. Був період голоду, не було чим оплатити опалення, зимували в холодному будинку, вижили. Тримали лише діти, продовжували працювати, малих таскали, куди тільки могли, спорт, танці, музика, школа приватна. І коли впали вже на самісіньке дно, акумулювали залишки сил, відштовхнулись і пішли вверх, кинули той Київ, і приїхали до моря в манюсіньке провійційне містечко. Тільки тут, почавши будувати життя заново, прийшло розуміння, що то все фігня, малята. Життя багатогранне і прекрасне) добре, що мені потрібно було лише 7 років, щоб це збагнути.
Как нефиг делать• 10 мая 2021
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Містечко в Україні?
Как нефиг делать• 10 мая 2021
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Почитаю, дякую. Довгий час була дієта, що прописали в хгц, але толку з неї някої. Поки зовсім малесенька була, пробувала бгбк дієту, то дочці допомогло, зник баранячий погляд, біля трьох років так було, потім потроху додавала в раціон казеїн і глютен.
тут читала про мітохондріальну дисфункцію

https://proautism.info/diagnostika-i-lechenie-3-me...
ИНЬэтовамниЯНЬ• 11 мая 2021
Ответ дляКак нефиг делать
Містечко в Україні?
Генічеськ

ИНЬэтовамниЯНЬ• 11 мая 2021
Ответ дляКак нефиг делать

Дякую)
Как нефиг делать• 11 мая 2021
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Генічеськ
ви круті так змінити життя!