Ушла и Пришла• 12 мая 2021
Дівчата, поговоріть зі мною. Ранні місячні в дитини
Доброго дня, ситуація така- дитині наразі сім.
в січні дитина каталися на гірці і впала, через день на білизні краплі крові. Ми зробили узі, відвідали дитячого гінеколога, здали мазки, ні узі ні мазки непоказали відхилень, лікарі зійшлися на думці що це удар а не ранні місячні. Вчора після школи на білизні кров. Вночі нічого, зранку теж...дитини наразі 7, і я розумію, що для місячних
Надто рано. Поговоріть зі мной, дуже переживаю...в кого було подібне
ЖенаАйтишнеГа• 12 мая 2021
Ответ дляУшла и Пришла
Так узі яєчників, все в нормі
А зачем вы раннее в 7 лет делали узи и осмотр полный ребенка? У вас другие проблемы?
Ушла и Пришла
• 12 мая 2021
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ви читали старпост? Перший раз закровило в дитини в січні, тоді ми і зробили обстеження
Ушла и Пришла
• 12 мая 2021
Ответ дляГейТуда
Автор, в таких випадках потрібно виключити насильство.
Я спілкувалась з дитиною, вона не налякана, не падала, вихідні др цього провела зі мной, насильство я виключаю
Братья Капли• 12 мая 2021
Якщо УЗД показало, що не місячні, щначить, не місячні. Їдьте в охматдит.
Ушла и Пришла
• 12 мая 2021
Ответ дляБратья Капли
До кого? До гінеколога? До ендокринолога? З направленням, чи без? Підкажіть. Ми не з Київської області навіть, я приїду, але як правильно витримать процедуру
Братья Капли• 12 мая 2021
Ответ дляУшла и Пришла
Ой, сорі, не проснулася, думала ви в Києві.
Да, в першу чергу до гінеколога, просіть у педіатра направлення в районну, обласну лікарню, ляжте і обстежтеся на стаціонарі. Кров´янистих виділень не має бути. І місячні були б видні на УЗД.
Пукимончиг• 12 мая 2021
Однозначно только к врачу, вариантов масса может быть и сама себя чем то поранить и извращенцев полно
Бандитка Сью• 12 мая 2021
Ответ дляУшла и Пришла
Вы главное, сейчас можете сами позвонить в охладет и спросить какая процедура приема и осмотра. Я ездила с ребёнком в Харьков, в охмадет, в марте. Просто позвонила и сказала, что хочу привезти ребёнка на обследование. Приехали, без направления и там на приемном покое завели карточку, мы обошли врачей в поликлинике у них по списку и легли в стационар ( привозили с собой lgM к ковиду отрицательные, справку об эпид окружении, прививки( БЦЖ обязательно), и мне флюорографию. Лежали и обследовались.
Позвоните лучше и узнайте какой у них алгоритм действий.
Баба Яга• 12 мая 2021
Ответ дляБарышня кисельная!
А она рукой к гениталия не лезла? Может расцарапала?
и еще вопрос -к ребенку никто не пристает из взрослых?!?
Остановщица• 12 мая 2021
Це не можуть бути місячні, бо немає ознак статевого дозрівання(волосся в разі і підмишками). Можете сходити перед гінеколога на Зуб. Воно вам покаже, чи є робота яєчників, тому що місячні- це наслідок роботи жіночих органів кожного місяця, коли вже влаштовується слизову матки. З цим заключення узд вже йдуть до гінеколога. І , до речі, на Зуб буде видно, чи немає пухлин часом. А гінеколога зручний огляд ч такої малої дитини не буде робити, тільки візьме разом ватною паличкою і випите аналізи на гормони
кошкомышь• 12 мая 2021
Ответ дляУшла и Пришла
Надто багато крові як для прища...
А дочку больше ничего не беспокоит? Она сама что-то говорит, болит ли животик, не трогала ли себя там? Волосы подмышками еще не растут?
Синди Кроуфорд• 12 мая 2021
возможно просто сосудик лопнул, но таки нужно к гинекологу. Еще анализ крови не помешает.
кошкомышь• 12 мая 2021
Ответ дляУшла и Пришла
Волосся на ногах зявилось, груди не збільшені інших ознак немає
Все может быть, у моей подруги в 8 лет начались месячные, и это в то время, когда еще обычное питание было, без гормонов, ей сейчас за 40 уже. И все вторичные признаки уже потом появились, ближе к подростковому возрасту. И она обычного телосложения, не полная, и не южных кровей.
Остановщица• 12 мая 2021
Ответ дляУшла и Пришла
Якщо говорити про пальто, то так, в стаціонарі є відділення гінекології, але вас просто так туди не покладіть, треба спочатку гінеколога їх поліклініки пройти і вже він дає направлення на стаціонарі. Знайдіть на сайт охматдит, там є електронний запис, має бути направлення від дідьничого педіатр електронне 16-цифрове чи від вашого гінеколога, довідка про епідоточення(3 дні дійсна), ще щось, на сайті є перелік
Стекловыжималка• 12 мая 2021
Ответ дляУшла и Пришла
Моя мать исключает до сих пор
Ушла и Пришла
• 12 мая 2021
Ответ дляПокращена
А дочка полненькая?
ні середня дитина без первинних ознак статевого дозрівання
Ушла и Пришла
• 12 мая 2021
Ответ дляМона Лиза
Моя мать исключает до сих пор
я спілкувалась з дитиною. як мені ще зробить висновок, що точно її ніхто не трогав?
Ушла и Пришла
• 12 мая 2021
Ответ длякошкомышь
волосся немає. живіт не болить. звичайна весела дитина. вона навіть не зрозуміла що трапилось.
кошкомышь• 12 мая 2021
Ответ дляУшла и Пришла
Не похоже вроде на месячные, странно конечно, тут только врач подскажет - объяснит...
Незнакомлюся• 12 мая 2021
Ответ дляУшла и Пришла
Очень маловероятно,что месячные. Обычно сначала оволосянение, хоть немного но оно было бы. И возраст сильно маленький.
Единорог помог• 12 мая 2021
Ответ дляУшла и Пришла
Ні
Тоді тим паче до лвкаря. Це не дуже добре. В моєї раннні, але в 9 та всі передвісники (груди збільшились, оволосіння з´явилось).
Також перевірте нирки, в знайомої в дитини волосся на лобку в 5р почало рости, там якісь відхилення в нирках знайшли. Ще щитовидна залоза відповідає за гормони, підшлункова. Я не спеціаліст, щоб радити, але своїй на всяк випадок перевірила б усе.
Ушла и Пришла
• 12 мая 2021
Ответ дляОстановщица
пробачте уточню- що таке зуб? це вид обстеження? саме так як ви пишите гінеколог і оглядав дитину в січні. якщо це не місячні- то що це!!???
Персонаж Аноним• 12 мая 2021
Ответ дляУшла и Пришла
Надто багато крові як для прища...
так а откуда кровь, выяснили? изнутри уже свернувшаяся вышла или снаружи свежая алая как от царапины? может она там ногтем расцарапала себе что-то?
Ушла и Пришла
• 12 мая 2021
Ответ дляПерсонаж Аноним
свіжа, як з рани. великі краплини на білизні. коли я її оглядала, то вже ніких виділені не було. тобто вони були вчора вдень. ні вечером ні вночі ні сьогодні зранку вже нічого не було- білизна чиста
Стекловыжималка• 12 мая 2021
Ответ дляУшла и Пришла
Меня запугал,мамин брат это был. Я спокойная и молчала,боялась. Чуть младше вашей была.
Это ребенок она может не понимать происходящего.Спросите в игры с ней никто такие не играет,раздевание,трогать и тд.
Тень льва• 12 мая 2021
Вам нужно в харьковский охмадет, к детскому гинекологу Верхошановой Оксане. Там и анализы и мазки и УЗИ, все по месту. Она принимает только вторник и пятницу с 8 до 12. К ней со всей Украины едут с такими проблемами. Если нужен номер телефона, я напишу.
Ушла и Пришла
• 12 мая 2021
Ответ дляТень льва
напишіть будь ласка. я у відчаї